Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Magazin Gazetecileri Kaz Dağlarında Buluştu

BALIKESİR _Türkiye Magazin Gazetecileri

BALIKESİR _Türkiye Magazin Gazetecileri Derneği ve Ege Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri geleneksel 2024 buluşmasını bu kez Kaz Dağlarında gerçekleştirdi.

36f1068a ba66 4f20 bb40 e3ce02e52eda

1774 Kazdağı Termal Butik Otel’de gerçekleşen buluşmanın onur konuğu ise TRT Türksanat Müziği Sanatçısı İsmail Özkan’dı.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, Türkiye Dünya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülnur Kamaşak ve Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’in de katıldığı gecede, magazin gazetecilerini  MGD Başkanı Okan Sarıkaya ve EMGD Başkanı Esat Erçetingöz Temsil ettiler.

 

“Yöremizi sizin sayenizde tanıtıyoruz”

DSC 9973

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz gecede yaptığı konuşmada magazin gazetecilerinin yaptıkları aktüel haberlerle yöreyi en etkin şekilde tanıttıklarını belirterek, “Bu işbirliğimiz sayesinde yöremizin değerleri sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada tanınıyor.” Dedi.

 

Magazin Gazetecileri Güçbirliği yapacak

 

MGD Başkanı Okan Sarıkaya ve EMGD Başkanı Esat Erçetingöz de yaptıkları konuşmalarda. İstanbul ve İzmir’de görev yapan magazin gazetecilerinin  bundan böyle işbirliği içinde çalışarak mesleğin sorunlarını daha kolay çözeceklerini dile getirdiler.

 

2024 Kaz Dağları Magazin Buluşması özel gecesinin onur konuğu ise TRT Türksanat Müziği Sanatçısı ve müzik proğramı yapımcısı İsmail Özkan’dı. Özkan Muhteşem sahnesi ve sesiyle geceye damgasını vurdu.

 

Gecenin sonunda MGD ve EMGD tarafından, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a, onur konuğu İsmail Özkan’’a, Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’e ve konuklarını muhteşem bir organizasyonla ağırlayan 1774 Kazdağı Termal Butik Otel Sahibi Avukat Hasan Demiraslan’na anı plaketleri takdim edildi.