Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mansur Yavaş Altındağ’da: “Ankara’ya huzur geldi”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Altındağ ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Altındağ ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Halkın yoğun katılımıyla gerçekleşen SKM açılışında Yavaş, belediyecilik hizmetlerinde kimseyi ayırmadan, herkese eşit hizmet anlayışı sergilediklerini vurgulayarak “İş başına gelir gelmez hiç kimseyi ayırmadan, şeffaf bir şekilde çalışmaya başladık. Sizlerin hakkını, hukukunu hiç kimseye yedirmedik. Ankara’ya huzur geldi. Bu çok önemli, bütün projelerden daha önemli…” dedi.

“BELEDİYE BAŞKANI KENTİN HEM ANNESİ HEM DE BABASIDIR”

“Ankara’nın Başkanı Mansur Yavaş” sloganları eşliğinde konuşmasına başlayan Mansur Yavaş, “Beş yıl önce Altındağ’a geldiğimizde vaatlerde bulunduk. Ama şimdi 5 yıl sonra geldiğimizde denediğiniz, gördüğünüz, bir belediye başkanı olarak icraatlerimizle geldik. Bir belediye başkanı kentin hem annesidir hem de babasıdır. Biz de gençlerimize ‘evladımız’ diye hitap ediyoruz her zaman. Dolayısıyla bir anne, bir baba, evladının üzerine nasıl titrerse biz de tüm Ankaralının üstüne aynı şekilde titredik” dedi.
Belediyecilik hizmetlerinde kimseyi ayırmadan, herkese eşit hizmet anlayışı sergilediklerini vurgulayan Yavaş, “Hiç kimseyi ayırmadık. Bir Allah’ın kulu ‘oy vermedik diye bizi ayırdı’ diyemez. Bir Allah’ın kulu ‘Mansur Yavaş bizleri ayırdı’ diyemez. İş başına gelir gelmez hiç kimseyi ayırmadan, şeffaf bir şekilde çalışmaya başladık. Açık ihaleler yaptık. Sizlerin hakkını, hukukunu hiç kimseye yedirmedik. Ankara’ya huzur geldi. Bu çok önemli bütün projelerden daha önemli. Proje yapıyorum diye Ankara halkının tertemiz parasını çöp projelere yatırmak yerine Ankara’da, dara düşen herkesin yanında olmak, esnafın daha iyi çalışmasını sağlamak, iş dünyasını sanayicinin, daha çok üretmesini sağlamak en büyük görevlerimizden birisidir” diye konuştu.

ALTINDAG SKM ACILISI

“İHTİYACI OLAN HERKESE ADETA BİR HIZIR GİBİ YETİŞİR”

Ankara’da hiç kimseyi ayırmadan herkesin insanca yaşaması için çalıştıklarını vurgulayan Yavaş, konuşmasını şöyle sonlandırdı:
“Biz hiç kimseyi ayırmadan, herkesin insanca yaşamasını istiyoruz. Her çocuğun eşit eğitim almasını istiyoruz. Hiçbir çocuğu yatağa aç girmesine izin vermiyoruz. Bütün çocuklar okulunu okusun, okulundan mahrum kalmasın istiyoruz. Bunu yaparken de kimdir, necidir, hiçbir şekilde ilgilenmiyoruz. Sadece ihtiyacını bildirsin yeter. Ankara Büyükşehir Belediyesi ihtiyacı olan herkese adeta bir hızır gibi yetişir.”