Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mehmet Ali Erbil’in kızı meğer çok dertliymiş! ‘Bana babalık yapmadı’

Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, katıldığı bir programa babasından beklediği ilgiyi bulamadığını ifade ederek duygusal eksikliklerini paylaştı. Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın evliliğinden dünyaya gelen Yasmin Erbil, Oya Çınar’ın YouTube kanalındaki programda açıklamalarda bulundu.


Ünlü sunucu ve oyuncu

Yasmin Erbil, babasının genç kızlarla ilişki yaşamasının kendisini derinden etkilediğini belirtti. “Bana babalık yaptığını düşünmüyorum, yaram var ve asla kapanmayacak” diyen Erbil, duygusal olarak aşamadığı zorlukları dile getirdi. Şu sıralar Survivor’da mücadele eden Poyraz ile aşk yaşayan Yasmin Erbil, babasının 20’li yaşlardaki kadınlarla ilişkisinden ve yaşadığı baba eksikliğinden bahsederek, “Çok fazla kadının olması, etrafında genç kızlar olması hala beni yaralıyor, aşabildiğimi söyleyemem” şeklinde konuştu.

Yasmin Erbil, bazen kendisinden daha genç kızları duyduğunda rahatsızlık hissettiğini dile getirerek, bu durumun onu olumsuz etkilediğini ifade etti. 27 yaşında olmasına rağmen 25 yaşındaki bir kızın duyulduğunda rahatsızlık yaşadığını belirten Erbil, duygusal boşluğunu ve yaralarını tam olarak kapatamadığını vurguladı.