Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mehmet Erikmen Kimdir?

Mehmet Erikmen kimdir? Aydın / Karacasu Belediye Başkanı Mehmet Erikmen’in hayatı. Hakkında bilgiler içeren biyografi.

Mehmet Erikmen kimdir? Aydın

Mehmet Erikmen kimdir? Aydın / Karacasu Belediye Başkanı Mehmet Erikmen’in hayatı. Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren biyografi yazısı. Mehmet Erikmen özgeçmiş.

Mehmet Erikmen Kimdir?

1981 Palamutçuk doğumlu olan Mehmet Erikmen evli ve iki çocuk babasıdır. Mehmet Erikmen, İlkokulu Palamutçuk İlkokulunda, Ortaokulu Nazilli İmam Hatip Ortaokulunda tamamladı. Liseyi ise İzmir Karşıyaka İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Başkan Mehmet Erikmen, 28 Şubat dönemi olduğu için İmam Hatip Lisesi mezunu olarak İlahiyat haricinde en fazla iki yıllık bölümlere gidebilmesi nedeniyle İnşaat Bölümünü tercih etti.

2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümüne kaydolan Mehmet Erikmen, 28 Şubat döneminde yaşanan siyasi sürecin etkisiyle bir dersten dolayı diplomayı alamadı. 2019 Yerel Seçimlerinde Zeki İnal’ın en büyük destekçisi olan Erikmen, Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiş, Karbel’in de müdürlüğünü yapmıştı. Zeki İnal’ın istifasının ardından Belediye Başkan adayı gösterilen Erikmen, Karacasu Belediye Meclisinin oylamasının ardından Belediye Başkanı olarak görevini sürdürüyor.