Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mehmet Kıvrak Kimdir?

Mehmet Kıvrak kimdir? Aydın / Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak hakkında bilgiler içeren biyografi.

Mehmet Kıvrak kimdir? Aydın

Mehmet Kıvrak kimdir? Aydın / Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak kim? Hayatı, hakkında ayrıntılı ve güncel bilgiler içeren biyografi yazısı.

Mehmet Kıvrak Kimdir?

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, 30 Nisan 1968 tarihinde Çine’de doğdu.
İlkokulu Cumhuriyet İlkokulu, ortaokul ve liseyi Çine Lisesi’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Başkan Mehmet Kıvrak, 1997 yılından itibaren Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak Çine’de mesleğini sürdürdü.
2002 yılında siyasete adım atan Başkan Mehmet Kıvrak, 2002-2005 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çine İlçe yöneticiliği yaptı. İl ve ilçe delegeliği görevlerinde de bulunan Başkan Kıvrak, 2009 yılından bu yana CHP Çine Belediye Meclis Üyeliği görevini yürütüyordu. Aynı zamanda; Çine Tarım Sanayi Spor Kulübü Başkanlığı, Çine Madranspor Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan Mehmet Kıvrak, Atatürkçü Düşünce Derneği Üyesidir.
Mehmet Kıvrak, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in vefatı sonrasında gerçekleştirilen belediye meclis toplantısında başkanlık için yapılan seçimi kazanarak Çine Belediyesi’nin yeni başkanı oldu.
Başkan Mehmet Kıvrak, evli olup, iki çocuk babasıdır.