Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Melih Aydın Kimdir?

Melih Aydın kimdir? Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi.

Melih Aydın kimdir? Hayatı,
70 / 100

Melih Aydın kimdir? Hakkında ayrıntılı ve güncel bilgiler içeren biyografi. İYİ Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Aydın’ın hayatı. 

31 Mart 2024 yerel seçimleri nedeniyle seçimde yarışacak adayların hayatları internet ortamında daha sık aranmaya başladı. Vatandaşlar yaşadıkları yerde aday olan kişileri araştırmaya başladı. Hayatı en çok merak edilen isimler arasında Melih Aydın’da bulunuyor. Peki Melih Aydın kimdir? Bu sorunun cevabını ayrıntılı bir şekilde Melih Aydın kişisel web sitesinden vermiştir. İşte kendi sözleri ile Melih Aydın’ın hayatı…

Melih Aydın Kimdir?

16 Ağustos 1987 yılında Eskişehir’de doğdum, büyüdüm. Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu, Süleyman Çakır Lisesi ve Anadolu Üniversitesi olmak üzere tüm okul hayatımı Eskişehir’de tamamladım. İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü mezunuyum. On altı yaşımdan bu yana aktif olarak ticari hayatın içindeyim.

Aslan adında bir oğlum var.

Şirketime bağlı tescilli markamız Funnivarium ticari faaliyetlerinde on dördüncü yılının içinde. 2010 yılında radikal bir kararla aile şirketinden ayrılıp kurduğum Funnivarium markasının altında iş hayatımı şekillendirmeye başladım. Ve o gün bugündür markamız çatısı altında; AVM içi eğlence merkezleri işletmeciliği, açık alan lunapark faaliyetleri ve lunapark makineleri üretimi yapmaktayız. Siyasi hayatım başlamadan önce ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarında mali işler başkanlığı, genel sekreterlik, yönetim kurulu başkan yardımcılığı gibi üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundum.