Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Nuri Atbinici Kimdir?

Nuri Atbinici kimdir? Medikal Estetik Hekimi Dr. Nuri Atbinici’nin hayatı.

Nuri Atbinici kimdir? Medikal

Nuri Atbinici kimdir? Medikal Estetik Hekimi Dr. Nuri Atbinici’nin hayatı. Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren biyografi yazısı.

Nuri Atbinici Kimdir?

1981 yılında Şanlıurfa’ da doğdu. 2001 yılında tıp fakültesini kazanarak, 2008 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2012 yılına kadar acil hekimliği yaptıktan sonra, estetik ve sağlık ile ilgili çalışmalar sürdürdü. 2015-2016 yılları arasında İngiltere, İtalya ve Almanya’da medikal estetik master eğitim programlarına katıldı.

Ayrıca, 2018’de Medipol Üniversitesi’nde mezoterapi ve ozon eğitimleri aldı. Şu anda özellikle burun dolgusu, dudak dolgusu ve tüm yüz restorasyonu gibi konularda çalışmalar yapıyor. Zaman zaman basında da çıkan Dr. Nuri Atbinici, şu sıralar TV8 kanalında Sekiz’de Sağlık programını sunuyor.

Instagram platformunun aktif şekilde kullanan Nuri Atbinici’nin, bu yazının hazırlandığı sırada, Instagram hesabında 64 bin 600 takipçisi bulunuyor. Ayrıca kendisi hakkında daha ayrıntılı bilgilerin bulunduğu kişisel bir web sitesi de mevcut.