Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ödemiş Belediye Başkanlığı’nda devir teslim töreni yapıldı

İZMİR _31 Mart yapılan

İZMİR _31 Mart yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden belediye başkanlığına seçilen Mustafa Turan, görevine başladı.

Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı Mustafa Turan, İlçe Başkanı Bülent Eker, meclis üyeleri ve parti üyeleriyle 4 Nisan Perşembe günü ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunma törenini gerçekleştirdi.  İlçe Başkanı Bülent Eker konuşmasında; “Seçim sürecinde yanımızda olan tüm dostlara teşekkür ederim. Ülkemiz genelindeki sonuçlar partimiz açısından onur ve gurur verici. Bu sonuç çalışmalarımıza heyecan kattı. Yarından itibaren çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

IMG 6104

Hep birlikte başarmak için başlıyoruz.

Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı Mehmet Eriş’ten görevi devralan  Başkan Turan konuşmasında birlikte yönetmek için başlıyoruz vurgusunu yaptı. Başkan Mustafa Turan; “Bizim burada olmamızı sağlayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partili belediyeciliğini devam ettirmek amacıyla sizlerleyiz. İlkini başardık, bundan sonrada daha fazla hizmet etmek için buradayız.

BELEDIYE BASKANI MUSTAFA TURAN

 

Seçim sürecinde söylediğim gibi birlikte yola çıktık, birlikte başardık ve birlikte yöneteceğiz. Sizlerin sayesinde başarılı olacağımıza inanıyorum. Adaletten, haktan, özgürlüklerden, demokrasiden Cumhuriyetten ve Atatürk’ten yana tavrımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz” dedi.