Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Oğulcan Arman Uslu Kimdir?

Oğulcan Arman Uslu kimdir? Dizileri ve filmleri. Hayatı hakkında bilgiler içeren yazı.

Oğulcan Arman Uslu kimdir?

Oğulcan Arman Uslu kimdir, kaç yaşında? Oynadığı diziler ve filmler. Hayatı hakkında ayrıntılı ve güncel bilgiler içeren yazı. Kara Ağaç Destanı dizisindeki Merdo kim?

Oğulcan Arman Uslu Kimdir?

Oğulcan Arman Uslu 1992 doğumlu tiyatro, dizi ve film oyuncusudur. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü – Oyunculuk Anasanat Dalı mezunudur. ,

Yangınlar, Hayali’nin Hayali, Beni Bekleme Kaptan, Titanik Orkestrası, III. Reich’ın Korku ve Sefaleti, İki Efendinin Uşağı, Baş Belâsı, Ankara Apaçi Gızlar, Rumuz Goncagül gibi tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Kara Ağaç Destanı, Ya Çok Seversen, Tozluyaka, Cahil Periler, Yaşamayanlar dizilerinde ve Tereddüt Çizgisi, Atatürk, İstanbul Triology: Meze, Three Thousand Years of Longing (3000 Yıllık Bekleyiş), İstanbul Bahçesi, Söz Senettir filmlerinde rol almıştır. Söz Senettir filmindeki performansı ile 2020 yılında 37. Münih Film Festivali, Yeni Alman Sineması En İyi Oyuncu Ödülü’ne layık görülmüştür. 1.76 metre boyundadır. Günümüzde TRT 1 televizyon kanalında yayınlanmakta olan Kara Ağaç Destanı dizisinde Merdo karakterini canlandırmaktadır. Başarılı oyuncunun bu yazının hazırlandığı sırada Instagram hesabında 29.200 takipçisi bulunmaktadır.