Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Okuyan Şehir Pursaklar

Gençlerin sessiz sakin ortamlarda

Gençlerin sessiz sakin ortamlarda ders çalışabilmeleri için son 5 sene içerisinde 7 Millet Kıraathanesini ilçeye kazandıran Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ak Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam ile birlikte Alev Alatlı Millet Kıraathanesini ziyaret etti.

Haftanın 7 günü hizmet veren 7 Millet Kıraathanesini ilçeye kazandırarak evde çalışma olanağı ve imkânı bulamayan ya da ev ortamı dışında ders çalışmak isteyen gençleri ve çocukları ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ak Parti Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanı İbrahim Kopan ile birlikte Alev Alatlı Millet Kıraathanesini ziyaret etti.

‘‘Kıraathanelerimize gelen genç kardeşlerimizle, sessiz ortamı bozmadan kısa süreli sohbet ettik’’

Gençlerin ders çalışma ve kitap okuma alışkanlığına büyük katkı sağlayan 7 Millet Kıraathanesini ilçeye kazandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Gençlerimizin sosyal ve kültürel yaşamlarına katkı sağlayan, ders çalışma ve kitap okuma alışkanlığı kazandıran Alev Alatlı Millet Kıraathanemizi, AK Parti MKYK üyemiz, Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam ve İlçe Başkanımız İbrahim Kopan ile ders çalışan öğrencilerimizi ziyaret ederek başarılar diledik. Millet Kıraathanelerimize gelen genç kardeşlerimizle, sessiz ortamı bozmadan kısa süreli sohbet ettik. Çocuklarımızın bol bol kitap okuyup, ders çalışarak başarılı olmalarını istiyoruz. Bu doğrultuda en iyi hizmeti vermek için durmadan yorulmadan hizmet etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Millet Kıraathanelerine gelerek ders çalışan öğrencilere, araştırma yapmak ve kitap okumak isteyen tüm vatandaşlara, sıcak bir ortam sunulurken, ücretsiz çay ve çorba ikram ediliyor.