Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘ORTAK FİKİRLERLE HAREKET EDİYORUZ’

Bergama Belediye Başkanı Adayı

Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer Esnaf ve Muhtarları Ziyarette Bulundu

 Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, Göçbeyli mahallesi pazar yerinde Pazarcı esnaflarını ziyaret ederek, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

 -Dr. Doğruer “İlçe ekonomisinin bel kemiği olan esnafımız bizim için çok değerli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

IMG 1863

‘ORTAK FİKİRLERLE HAREKET EDİYORUZ’
Pazarcı esnafına hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Bergama Belediye Başkanı Adayı Doğruer, ilçenin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yaparak, “Cazibesini her geçen gün artırma hedefimiz olan ilçemizin gelişimi için, esnafımız ve vatandaşımızla yaptığımız istişareleri kıymetli buluyoruz. Ziyaretlerimizde ilçemizdeki gelişmeleri, vermeyi planladığımız hizmet ve projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, taleplerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızı daha huzurlu ve mutlu edecek yatırımların önerilerini dinliyoruz. Çalışmalarımıza karar vermeden önce ilk olarak halkımızı düşünüyoruz. Onların refahı doğrultusunda yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz. İhtiyaç duyulan hizmetlerin zamanında ve yerinde olması için vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Bugün ilçe ekonomisine katkıda bulunan esnafımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum, her birinin kazançlarının bereketli olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

DAHA YAŞANABİLİR BİR BERGAMA İÇİN…

Esnaftan bire bir taleplerini dinleyen Dr. Doğruer, kahvehanede oturan vatandaşlarla da sohbet ederek, daha güzel, daha yaşanabilir bir Bergama için fikir alış verişinde bulundu.

DOĞRUER GÖÇBEYLİ, AYASKENT VE BÖLCEK BÖLGESİ’NDE

Göçbeyli Mahallesi pazar yerinde Pazarcı esnafları ile başlattığı esnaf ziyaretlerini, Ayaskent Mahallesi Şatır Un Fabrikası sahipleri Naim ve Nail Şatır ile devam ettiren Doğruer; Kıymetli Büyüğümüz olarak ifade ettiği önceki dönemlerde Ayaskent Belediye Başkanı olan Refik Altuğ, ardından Ayaskent mahallesi Göçbeyli, Ayaskent ve Bölcek bölgesi muhtarları ve mahalle başkanları ile bir araya gelerek tamamladı.

‘BU YOLDAKİ BÜYÜKLERİMİZE SAYGIMIZ SONSUZ’

Esnaf ve Muhtar ziyaretlerinin yanında geçmiş dönem Belediye Başkanı Tevfik Üreten, Esat Karacan, İbrahim Özdemir ve meclis üyelerini de ziyaret eden Bergama Belediye Başkanı Adayı Doğruer: “Bu yolda bizlere ışık tutan ve sonsuz saygı duyduğumuz büyüklerimize hizmet dönemleri boyunca göstermiş oldukları büyük özveriden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Başımızdan eksik olmasınlar.” dedi.