Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖZDOĞAN, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Hacılar Belediyesi, kış ayları

Hacılar Belediyesi, kış ayları öncesi ihtiyaç duyulan yerlerde yol yapım çalışmalarını tamamlıyor. Bu kapsamda Hürmetçi ve Karpuzsekisi Mahallerinde kilitli parke ve asfalt yol yapım çalışmaları yürütülüyor.

Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan, Fen İşleri Müdürlüğünce Hürmetçi ve Karpuzsekisi Mahallerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Mustafa Palaz’dan bilgi alan Başkan Vekili Özdoğan, kar yağmadan önce burada sürdürülen çalışmaları tamamlayacaklarını ifade etti.

Başkan Vekili Özdoğan yaptığı açıklamada, “Kasım ayının yirmi birinde asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz.Kayserigaz’ın Karpuzsekisi ve Hürmetçi mahallelerimizdeyaptığı gaz çalışmalarını tamamlamasının ardından kar, kış olamadan buradaki hemşerilerimizin rahat etmesi adına gerekli yerlerde asfalt serimi yapıyoruz. Bakım onarım yapılması gereken yerlerde de tüm ekibimizle bakım, onarım yapıyoruz. Bir taraftan Karpuzsekisi kanal boyu üzerindekilitli parke çalışmalarımız devam ediyor. Diğer taraftan mahalle içerisindeki kilitli parke yapımlarımız ve onarımlarımız devam ediyor. İşlerimizi birkaç gün içerisinde tamamlayıp buradaki hemşerilerimizin yağmurda karda sıkıntı çekmemesi adına tüm gayretimizle çalışıyoruz.” Şeklinde konuştu.