Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖZEL ÖĞRENCİLERİN GÜZEL ESERLERİ BEĞENİYE SUNULDU

TOKİ 2 KÜLTÜR VE

TOKİ 2 KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ KURSİYERLERİNİN ESERLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

MANİSA _TOKİ 2 Kültür ve Sanat Merkezi kursiyerlerinin birbirinden güzel eserleri Yunusemre Belediyesi 100. Yıl Meydanı’nda görücüye çıktı. Sergiyi gezenler arasında Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban da vardı. Sergi 17 Mayıs Cuma gününe kadar gezilebilecek.

02 1

TOKİ 2 Kültür ve Sanat Merkezi’nde Yunusemre İlçe Halk Eğitim Merkezi’nden uzman öğretmenler eşliğinde birbirinden güzel eserler üreten kursiyerler, Yunusemre Belediyesi 100. Yıl Meydanı’nda ürettikleri eserleri sergiledi. Sergin açılışına Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, İlçe Halk Eğitim Müdürü Ayşen Oğuz, Başkan Yardımcısı Emine Özge Arslan, kursiyerler ve hocaları katıldı. Kursiyerleri kutlayan Başkan Balaban açılışta yaptığı konuşmada, “TOKİ 2 Kültür ve Sanat Merkezi’nde takı tasarım, kaligrafi, amigrumi, soğuk seramik ve ahşap oyma gibi eserleri üreten kursiyerlerimizin değerli eserlerini belediyemiz önünde sergiliyoruz. Belediye olarak bu tür eserlerin ortaya çıkması adına çalışmalarımız sürecek. Tüm kursiyerlerimize böyle güzel eserleri sergiledikleri için teşekkür ediyor; vatandaşlarımızı 3 gün boyunca sergilenecek olan eserleri görmeye davet ediyoruz” dedi. Sergi,  15 – 16 – 17 Mayıs 12.00 – 18.00 saatleri arasında 100. Yıl Meydanı’nda gezilebilecek.

ÖZEL ÖĞRENCİLERİN GÜZEL ESERLERİ BEĞENİYE SUNULDU

Muradiye Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören özel öğrencilerin birbirinden güzel eserleri Forum Magnesia’da görücüye çıktı. Atık malzemelerden oluşan eserler, bugün 22.00’ye kadar vatandaşların beğenisine sunulacak.