Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özhaseki ve Demirel, Yozgatlılar’ın Arabaşı programına birlikte katıldılar

CUMHUR İTTİFAKI ETİMESGUT’TA GÜÇ GÖSTERDİ

CUMHUR İTTİFAKI ETİMESGUT'TA GÜÇ

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’li Adayı Enver Demirel, Yozgatlılar’ın Arabaşı programına birlikte katıldılar. Özhaseki, ziyaret ettiği MHP İlçe Teşkilatı’nda da coşku ile karşılandı. Demirel; “Birlikte çalışıyoruz, birlikte kazanacağız. Etimesgut kazanacak, Ankara kazanacak, Türkiye kazanacak” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’li Adayı Enver Demirel, Etimesgut Belediyesi’nin Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Hoşumlu Derneği (HOŞDER) Arabaşı programına birlikte katıldılar.

Programa, Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal, Ak Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel ve her iki partinin belediye meclis üyeleri ile Etimesgut’ta yaşayan çok sayıda Yozgatlı katıldı.

‘BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ’

Programda konuşan Özhaseki, gece gündüz çalışarak Ankara’ya en iyi hizmeti sunacaklarını belirterek, “21 yıl belediye başkanlığı yapmış ve sözünü verdiği bütün projelerini gerçekleştirmek nasip olmuş bir başkanınız olarak, 25 ilçe belediye başkanı kardeşimin yanında olacağım. Onlarla kol kola gireceğiz. Sorunları birlikte çözeceğiz. İnşallah Etimesgut’ta Belediye Başkanımız Enver Bey’le birlikte çalışacağız. İstasyon Caddesi sorunu başta olmak üzere bütün sorunları el birliğiyle çözeceğiz. Allah’ın izniyle, ne söylüyorsak, beş sene sonunda hepsini gerçekleştirmiş olarak, huzurlarınızdan helalleşerek ayrılmaya talibiz” dedi.

‘BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’

Etimesgut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP Etimesgut Adayı Demirel de konuşmasında, Etimesgut’un yaklaşık 600 bin nüfusuyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve yoğun göç alan ilçesi olduğunu söyledi. İlçe belediyesinin projeleri ve hizmetleri ile büyükşehir belediyesinin ve merkezi hükümetin yatırımlarıyla Etimesgut’un taşra kentten çağdaş kente büyük bir dönüşüm yaşadığını kaydeden Demirel, “31 Mart seçimlerinde, Cumhur İttifakı’nın hem Etimesgut ilçemizde hem de Ankara’mızda çok başarılı olacağına ve yeni dönemde Sayın Başkanımız Mehmet Özhaseki Bey’le daha güzel hizmetleri birlikte gerçekleştireceğimize olan inancım tamdır” dedi.

ÖZHASEKİ MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ak Partili Mehmet Özhaseki, Ak Parti il ve ilçe yöneticileriyle birlikte MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Özhaseki ve Ak Parti heyetini, Belediye Başkanı ve Adayı Enver Demirel, İlçe Başkanı Hacı Ünal ve teşkilat yöneticileri ile birlikte ağırladı. Başkan Demirel, önümüzdeki yerel seçimlerin, cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin ilk yerel seçimleri olduğunu hatırlatarak, şunları söyledi: “Cumhur İttifakımız, 24 Haziran genel seçimlerinde ilk sınavını başarıyla vermiştir. İnanıyoruz ki milletimizin arzusu ve milli birliğimizin tezahürü olan bu ittifakımız, yerel seçimde de başarılı olacaktır. Biz, Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak, bütün gücümüzle bu iradenin arkasındayız. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu iradenin, en yüksek seviyede başarılı olması için bütün samimiyetimizle ve tüm imkanlarımızla sahadayız; çalışıyoruz, çalışacağız. Bizim için Etimesgut önemlidir, Ankara Büyükşehir Belediyesi daha da önemlidir. Hem Etimesgut Belediye Başkanlığı hem de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini güçlü bir şekilde kazanmak için, Adalet ve Kalkınma Partisi adaylarımız ve teşkilatlarımızla birlikte çalışma ve birlikte kazanma idaresine güçlü bir biçimde sahibiz. Halkımız da 31 Mart’ta sadece yerel yöneticiler seçmiş olmakla kalmayacağının, Cumhur İttifakı ile ülkenin bekasına sahip çıkacağının bilincindedir”.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmek Özhaseki, MHP Etimesgut teşkilatında ‘Cumhur İttifakı’nın gücünü ve enerjisini gördüğünü belirterek, şahsını ve teşkilatını samimiyetle kabul edip ağırlayan MHP teşkilat mensuplarına ve Başkan Demirel’e teşekkür etti. Cumhur İttifakı öncesinde Türkiye’nin yaşadığı süreçleri anlatan ve ittifakın yerel seçimlerdeki önemini vurgulayan Özhaseki; “Biz biriz. Birlikte Türkiye’yiz. Her zaman olduğu gibi yine inşallah milletimizin idaresi ile bütün zorlukların üstesinden, birlikte daha güçlü bir şekilde gelmeye devam edeceğiz” dedi.