Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Pakistan’ın birinci sınıf deri ürünleri Istanbul’daki önde gelen ticaret fuarında sergilendi

Pakistan’ın önde gelen deri üreticileri İstanbul Kongre Merkezi’nde 24-26 Ocak’ta düzenlenecek olan “LeShow Istanbul’a” katılıyor. LeShow 21 yıllık bir geçmişi olan en prestijli uluslararası deri ve moda sergisidir ve ilk kez şu andaki fuar Moskova dışında gerçekleşiyor.

Pakistan’ın önde gelen deri

Pakistan’dan deri giysiler, el çantaları ve ilgili aksesuarları temsil eden yirmi ünlü firma Gelişen Pakistan temasıyla Pakistan Ülke Stantında ürünlerini sergiliyor.  Pakistan Stantı Pakistan Ticareti Geliştirme Yetkili Makamı ile Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu yakın işbirliğiyle kurulmuştur.  Pakistan Stantı ilk defa Gelişen Pakistan temalı “Deriden Kahve Odası” ile karakterize edilmiştir ve ticaret için gelen ziyaretçilere özel olarak geleneksel Pakistan Çayı ve atıştırmalık yiyecekler verilmiştir ve Pakistan müzikleri çalınmıştır.   

LeShow sadece Türk pazarına değil ama aynı zamanda bitişik bölgelerdeki Rusya’ya, Doğu Avrupa ve Orta Asya devletlerine de hizmet etmektedir. Bu bölgelerdeki belirgin sayıdaki ticari ziyaretçi açılış gününe katılmıştır. 

Ümit edilmektedir ki, Pakistan şirketleri profesyonel alıcılarına en son deri ve moda ürünlerini sunarak dünyanın en çok büyüyen deri ve moda sektörü pazarlarıyla bağlantılar yaratmak amacını taşıyan LeShow Istanbul’dan en iyi şekilde faydalanacaktır.