Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Pursaklar Ankara Ragbi Şampiyonası’na Ev Sahipliği Yaptı

Pursaklar Belediyesi tarafından FİFA

Pursaklar Belediyesi tarafından FİFA standartlarına ve kriterlerine uygun olarak inşa edilen Mahmudiye Şehir Stadında 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü adına Ankara Ragbi Şampiyonası düzenlendi.

Spora ve sporcuya destek olmak amacıyla ilçede birçok yatırımı hayata geçiren Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’in talimatları ile belediye ekiplerince FİFA standartlarına uygun olarak hizmete kazandırılan Mahmudiye Şehir Stadında 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü adına 160 sporcunun mücadele ettiği Ankara Ragbi Şampiyonası düzenlendi.

‘‘Mahmudiye Şehir Stadında ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz’’

Pursaklar’da sporun altyapısına yaptıkları yatırımların meyvelerini ilçede düzenlenen ulusal ve uluslararası organizasyonlarla aldıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Gençlerimizin modern spor alanlarında mücadele edebilmeleri için hizmete kazandırdığımız Mahmudiye Şehir Stadında ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü adına düzenlenen Ankara Ragbi Şampiyonası’nda sporcularımız büyük ter döktü. Çekişmeli geçen maçlarda dereceye giren tüm takımlarımızı tebrik ediyorum’’

Ankara Ragbi Şampiyonası’nda dereceye giren takımlara ödüllerini Ragbi Federasyonu Başkanı Nahit Şahin, Asbaşkanlar Engin Kömürcü, Tolga Ataş ve federasyon görevlileri teslim etti.