Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Samsun Merkezli Hayata Anlam Katanlar Derneği Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Samsun merkezli Hayata Anlam Katanlar Derneği, bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzattı. Dernek başkanı Murat Değirmenci, Sosyal Yardımlaşma Platformu (SOYAP) üyeleriyle birlikte kurdukları iftar çadırında her gün 650 kişiye sıcak yemek dağıttıklarını belirtti.

Samsun merkezli Hayata Anlam

Samsun Merkezli Hayata Anlam Katanlar Derneği Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Samsun merkezli Hayata Anlam Katanlar Derneği, bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzattı. Dernek başkanı Murat Değirmenci, Sosyal Yardımlaşma Platformu (SOYAP) üyeleriyle birlikte kurdukları iftar çadırında her gün 650 kişiye sıcak yemek dağıttıklarını belirtti.20240405 155454 scaled

Değirmenci, her sene olduğu gibi bu yıl da Samsun’daki ihtiyaç sahiplerine yardımlarını artırarak sürdürdüklerini vurgulayarak, Samsun Panorama Müzesi önünde kurdukları iftar çadırıyla her gün 650 kişiye üç çeşit sıcak yemek dağıttıklarını açıkladı. Dernek, yardımın yanı sıra Ramazan sevincini yaşatmak amacıyla teravih çıkışlarında cemaate ikramlarda bulunurken, namaza gelen çocuklara da hediyeler veriyor. Değirmenci, Samsun’a verdikleri hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti.

20240404 224133 scaled