Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Saraltın “Güven ve istikrarla gelen memnuniyeti sizler için taşıyoruz”

Saraltın “1997 yılından beri, 27 yılı aşkın bir süredir siz müşterilerimize en kaliteli, en saf altını üretmeyi, bu ürettiğimiz altını size hızlıca ulaştırmayı, hızlı hizmet vermeyi ve doğrultudan şaşmamayı amaçladık”.

Saraltın "1997 yılından beri,

Saraltın “Güven ve istikrarla gelen memnuniyeti sizler için taşıyoruz”

1997 yılından beri, 27 yılı aşkın bir süredir siz müşterilerimize en kaliteli, en saf altını üretmeyi, bu ürettiğimiz altını size hızlıca ulaştırmayı, hızlı hizmet vermeyi ve doğrultudan şaşmamayı amaçladık.

Faaliyetimizi karadeniz bölgesinde göstermemize rağmen, tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Ayar evimizde altınların kalitesini ve altının ne kadar saf olduğunu ölçmekteyiz. Siz müşterilerimize en üstün hizmeti verebilmek adına 1997 yılından beri kendimizi daima geliştirdik, geliştirmeye devam ediyoruz.

27 Yıllık Samsun Altın Rafineri’nin Vizyon ve Misyonu

Vizyonumuz; Türkiye’nin önde gelen güvenilir ve memnuniyet oranı en yüksek altın rafinerisi şirketi olmak, bu yüzden 27 yıllık birikimimizle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Misyonumuz; 27 yıllık sektör deneyimimiz ile kalite ve güveni tecrübeyle sabitlemiş ve memnuniyet oranımızı %100’e çıkarmış bir şirket olarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.20221031112055

RAFİNERİ

Katı Atıklar tesisimize geldiği andan itibaren türlerine göre asítik veya bazit olarak ayrılır. Ayrıştırılan malzemeler türüne uygun filtrelerden geçirilerek yakmaya hazır hale getirilir. Fırından çıkan küller değirmen ve karıştırıcılardan geçerek homojen bir malzeme haline getirilir homojen malzemenin tanecikleri mikron seviyededir. Bu sayede kimyasal işlem sürecindeki veririmliliğin artmasını sağlamaktadır.

İfraz makinası değirmenden çıkan külleri asitle buluştuğu noktadır. Burada kullandığımız makine tamamen kapalı sistem olup açığa çıkan gaz distilasyon yoluyla tekrar sisteme dahil edilmektedir. Bu da gereksiz kimyasal kullanımını ve gaz salınımının önüne geçmektedir.

Asit işlem süresi biten ürün filtrelerden geçirilerek çöktürme tankına alınır. Çöktürme tankından sonra çeşitli kimyasallarla çöktürme işlemi yapılır. Sonrasında filtrelerden geçirilerek altına veya gümüşe ulaşılır.

20221024084510

AYAR EVİ-DARPHANE

Samsun Altın Rafineri A.Ş. laboratuvarlarında tam kesinlikte analiz ve yüksek kalitede hizmet anlayışı esas alınır. İleri teknolojiye sahip ekipman ve donanımı ile talep edilen numune analizlerini ve testleri tamamen güvence altında gerçekleştirmekte ve alanında uzman bir ekip ile takip edilmektedir. Verilen analiz hizmetleri yüksek ayar ve düşük ayarlı kıymetli maden numunelerini kapsamakta olup numunelerin kimyasal bileşenlerini raporlayabilmektedir.

Samsun Altın Rafineri A.Ş.’de uluslararası standartlarda kabul görmüş doğru örnekleme metodolojisi sayesinde müşteri numune değerlendirme hizmeti de verilmektedir.

BİLEZİK (İMALAT-PAZARLAMA)

Modern ve şık dokunuşlara sahip SAR bilezik modelleri, zamana meydan okuyor. Günlük kıyafetleriniz ile kullanabileceğiniz bilezik modellerini, şık davetlerde kullandığınız kıyafetlerle de tercih edebilirsiniz. Klasik bilezik modellerinin yanı sıra, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen kelepçeli bilezik modelleri de koleksiyon içinde bulunuyor. Beyaz ve sarı altından üretilen şık tasarımları, her zaman zevkle kullanabilirsiniz.

SAR ALYANS

Altın alyans modelleri, güzelliği ile tüm dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlıyor. Bombeli seçeneklerin yanı sıra sıradışı modeller, sar alyans farkını bir kez daha gözler önüne seriyor. Sadelikten yana olanlar için tek renk alyans seçenekleri bulunurken detaylara önem verenler için bronz ve beyaz altının uyumunu öne çıkaran modelleri ile zevkli tasarımlara imza atan, her zevk ve beğeniye uygun altın alyans modelleri Üretiyor.

14 AYAR PAZARLAMA

Şadi Şener Gold olarak Karadeniz Bölgesinde hizmet vermekteyiz. İstanbul başlıca firmalarından Ema Jewellry, Cnr kolye, Özer gibi firmaların Karadeniz Bölge distribitörlüğünü yapmaktayız. Sizlere kaliteli firmaların desteğiyle en güzel hizmeti vermek için hazırız. “Ben değil biz!” mottosuyla hayata geçirilen, enerjisini gençliğinden ve ekip çalışmasından alan bir firmadır.

Deneyimi enerjiyle harmanlayan bir marka olarak tasarım çeşitliliği ve form zenginliği sunuyoruz. Genç kadromuz ve deneyimli tasarımcılarımız ile Türkiye genelinde birçok kurumsal ve seçkin firmayla çalışan markamızın, Ürünlerimiz profesyonellik ve uzmanlıkla üretilerek sizlere ulaştırılır.

20221024084453

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Üretimimizin her aşamasında toplam kalite yönetimini eksiksiz uygulamak birincil önceliğimizdir. Müşterimizin İhtiyaçlarına uygun çözumlerle hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası mevzuatlara uyarak global standartlarda, firesiz, doğru saflık ve ayar ile üretmekteyiz.

Hurda altın ve dore altını en yüksek kalitede rafine ederek doğru saflık ve ağırlığı garanti eden raporlarımız ile müşterilerimize sunmakdayız.

Bu hedeflerimize ulaşmak için müşteri memnuniyeti ve katılımcı iş ortamı önceliklerimizdir. Kuruluşumuzun amaçlarına ulaşmak için çalışanlarımızın tamamen dahil olabileceği katılımcı bir iş ortamı oluştururuz. Kuruluşumuza değer katan tedarikçi ve paydaşlar ile çalışır, paylaşlarımızın iş süreçlerimize katkıda bulunmalarını sağlarız eğitime ve gelişime önem veririz.

Daha verimli sonuçlar için faaliyet ve kaynaklarımızı süreçlerle yönetiriz sürekli performans gelişimi için denetimi değerlendirme süreçlerini uygularız. Veri ve bilgi analizine dayalı karar süreçlerimizi performans ve kök sebep analizleri ile destekleriz. Üretim süreçlerinin verimli yönetimi kalite politikamızın özünü oluşturmaktadır.

20221104044320