Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sedef Kabaş “Karanlık bir dönemden geçtiğimiz doğru.ama bu bizi kesinlikle karamsarlığa düşürmemeli.

GÜÇLÜKLERDEN GÜÇLENEREK ÇIKMAK MÜMKÜNDÜR

GÜÇLÜKLERDEN GÜÇLENEREK ÇIKMAK MÜMKÜNDÜR

 

İZMİR -Merhaba Dergisi’nin Ragıp Paşa Konağı’nda düzenlediği “Merhaba Buluşmaları”na katılan Sedef Kabaş “Karanlık bir dönemden geçtiğimiz doğru.ama bu bizi kesinlikle karamsarlığa düşürmemeli.Ne olursa olsun bütün bu zorluklara rağmen hayat çok güzel. Bütün mesele olaylara hangi pencereden baktığımızdır.Sabahtan akşama kadar ağlayarak , bittik battık diye gerçeği değiştiremezsiniz. Bakış açımızı değiştireceğiz ve güçlüklerden güçlenerek çıkmak mümkündür” dedi.

merhaba bulusmalari

Yoğun ilgi gören etkinlikte başta son kitabı “Yandığın ateş yoluna ışık olur” olmak üzere kitaplarını imzalayan, katılımcıların sorularına samimi cevaplar veren Kabaş “Aranızda hiç yanmadım , hayatımda hiç yangın olmadı diyen var mı? Yok. Hayatımızda yangınlar var. Kiminin sağlık sorunu olabilir,kiminin  sevdiğini kaybetmek olabilir. Kiminin yangını ekonomik..kiminin siyasi. Önce o yangınlarla yüzleşelim. Değişim için, olgunlaşma için, hayatın kıymetini bilmek için ışığa dönüşelim. Eğitimden ekonomiye geldiğimiz nokta belli. Ama moralimizi hep dimdik ayakta tutmalıyız” şeklinde konuştu.

sedef kabas berna vatansever

Sevmedya Kurumsal İletişim Müdürü Berna Vatansever’in günün anısına Kabaş’a bir plaket takdim etmesi sonrası grup fotoğrafları çekildi.