Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞEF NERMİN ÖZTÜRK GASTRO SİNCAN’I ZİYARET ETTİ

Gastro Sincan Nermin Öztürk’ü ağırladı. Yemek programlarından tanıdığımız Şef Nermin Öztürk Sincan Belediyesi’nin açtığı Gastro Sincan’da Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın eşi Emine Ercan ve akademi kursiyerleriyle beraber yemek yaptı.

Gastro Sincan Nermin Öztürk’ü

Sincan Belediyesi’nin marka projelerinden olan Gastro Sincan, geleceğin şeflerini yetiştirmek ve yemek yapmayı seven herkesi desteklemek amacıyla çalışmalarına hızla devam ediyor. 2022 yılında hizmete sunulan Gastro Sincan Aşçılık Kursu’nu, yemek programı sunucusu Şef Nermin Öztürk ziyaret etti. Nermin Öztürk’e Sincan Belediye Başkan’ı Murat Ercan’ın eşi Emine Ercan da eşlik etti.

Tam Donanımlı Mutfaklarda Yemekler Yapıldı

Gastro Sincan kursiyerleri ve Sincan’da yaşayan hanımların da katıldığı buluşmada, Nermin Öztürk boşnak mantısı, Emine Ercan ise kalburabastı tatlısı yaptı. Tam donanımlı Gastro Sincan mutfağında yemekleri hep beraber yapan hanımlar, keyifli vakit geçirdi. Başkan Murat Ercan’ın katılımıyla yemekler birlikte tadıldı. Gastro Sincan’dan ayrılan Şef Nermin Öztürk ve Emine Ercan, Sincan Belediyesi Kültür Evi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Polatlar Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi ile mega proje Sincan Park’ı da gezen Nermin Öztürk, hayranlığını gizleyemedi. Sincan’ın gelecek vizyonunu ve yapılacak projeleri de dinleyen Öztürk, Başkan Ercan’a emeklerinden ve hizmetlerinden dolayı kadınlar adına teşekkür etti.