Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şehit polis kendi anaokulunda anıldı.

Minikler, şehit polisi unutmadı.

Minikler, şehit polisi unutmadı.

Yenimahalle Belediyesi’nin Demetevler Mahallesi’nde hizmete açtığı Şehit Polis Memuru Tugay Can Kızılırmak Anaokulu, bugün anlamlı bir törene imza attı.

12 Aralık 2016 yılında İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit olan Polis Memuru Tugay Can Kızılırmak, ölümünün 2’inci yılında isminin verildiği anaokulunun minik sakinleri ve öğretmenleri tarafından anıldı.

Eşi, çocuklara sarılarak teselli buldu

Demetevlerde ikamet eden ailesinin de bulunduğu anma töreninde, Şehit Polis Memuru’nun eşi, kayınvalidesi ve akrabaları duygulu anlar yaşadı.

Miniklerin ellerinde “Vatan size minnettar” yazılı pankartları gören şehit eşi Dilek Kızılırmak, çocuklara sarılarak teselli buldu. Ayrıca törende asker selamı veren Yenimahalleli minikler, Şehit Polis Memuru Kızılırmak’a ithafen şiirler de okudu.

İsmi burada, yüreklerde her zaman yaşayacak

Anaokulu öğretmenlerine ve miniklerine teşekkür eden eş Kızılırmak, “Bugün burada yaşadığım şeyin tarifi yok. Eşim belki aramızda değil ama ismi burada, yüreklerde her zaman yaşayacak. Eşimin ismini taşıyan bu anaokulunda yeni nesillerin yetiştirilecek olması beni ayrıca gururlandırıyor ve duygulandırıyor” dedi.