Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şenlendirici ve Doğruer’e Atmaca’da sevgi seli

10 / 100 Hüsnü
10 / 100

Hüsnü Şenlendirici: Siyaset yapmaya değil, Sadık Başkan ile Bergama’ya hizmet etmeye varım

GÜRKAN GENÇ _İZMİR

Başkan Doğruer: Marka Şehir Bergama hak ettiği hizmeti alacak, daha önce yaptık yine biz yaparız

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Doğruer ve 1. Sıra Kontenjan Meclis Üyesi Adayı Hüsnü Şenlendirici’nin Atmaca Mahallesi ziyareti sevgi seline dönüştü.

31 Mart Mahalli ve İdari Seçimleri ’ne sayılı günler kala, Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Kontenjan 1. Sıra Adayı dünyaca ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ile doğup büyüdüğü Atmaca Mahallesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bergama Cumhuriyet Meydanı’ndan yoğun katılım ile gerçekleştirilirken kortej yürüyüşü ile Atmaca Mahallesi ziyareti gerçekleştiren Doğruer, halkın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaştı.

WhatsApp Image 2024 03 29 at 11.35.12 AM WhatsApp Image 2024 03 29 at 11.35.13 AM 1

Başkan Doğruer  Bergama’nın her köşesinin çok kıymetli ve adeta tarihi bir hazine olduğunun bilincinde olarak çalışma yaptığını belirterek “Bergama’mızın her köşesi ayrı bir değer burada, tarih, kültür, sanat insanla yoğrulmuş ve adeta Bakırçay’ın dünyaya açılan kapısı olmuştur. Atmaca mahallemizin artık iki kıymetli temsilcisi var. Meclis Üyesi adaylarımız kıymetli kardeşlerim Hüsnü Şenlendirici ve Atmaca mahallemizin elçisi olacaklar. Siz isteyeceksiniz biz 7 gün, 24 saat, 365 gün, 5 yıl hizmetinizde olacağız. Devletimizin bütün kurumlarında Bergama’mız için mesai yapacak, hak ettiği bütün yatırımları ilçemize getirmek için gece-gündüz çalışacağız. Hüsnü kardeşime katılıyorum. Biz bugün burada siyaset yapmıyoruz. Bizim Bergama için, Atmaca için projelerimiz var. Hizmet etmek istiyoruz. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun, Bergama’nın ‘Marka Şehir’ vizyonuna kim daha iyi hizmet edecekse ona oy verin diyoruz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Hüsnü kardeşimin söylediği gibi biz bunları daha önce yaptık. Şimdi sizlerle birlikte yapacağız. Hüsnü Şenlendirici markası Marka Şehir Bergama vizyonu ile birleşince dünyada daha bilinir, kültür sanat faaliyetleri ile adeta bir marka olan, ilçemize gelen turist sayısını 5’e 10’a katlayan projeler hayata geçireceğiz. Gençlerimize iş, aş, istihdam üreten sanayi bölgelerimiz olacak.” dedi.

 

‘’Söz veriyorum…’’