Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Seyhan Kılınçarslan Kimdir? Hayatı, Biyografisi

Seyhan Kılınçarslan kimdir? İscehisar Belediye Başkanı Seyhan Kılınçarslan’ın hayatı. Hakkında bilgiler içeren biyografisi.

Seyhan Kılınçarslan kimdir? İscehisar

Seyhan Kılınçarslan kimdir? İscehisar Belediye Başkanı Seyhan Kılınçarslan’ın hayatı. Hakkında ayrıntılı ve güncel bilgiler içeren biyografi yazısı.

Seyhan Kılınçarslan Kimdir?

1976 yılında Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamladı. 1994 yılında kazandığı Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 1998 yılında mezun oldu. Çalışma hayatına 1999 yılında İscehisar’da serbest eczacı olarak başladı. 1999 – 2009 yılları arasında İscehisar’da Utku Eczanesinin eczacısı olarak 10 yıl hizmet verdi.

2009 yılında eczanesini Afyonkarahisar merkeze taşıdı. Halen Afyonkarahisar Devlet Hastanesi karşısında Seyhan Eczanesinin eczacısı olarak hizmet vermektedir. 2018 yılında Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak aldığı görevi 2024 yılına kadar devam ettirdi. 31 Mart 2024 yerel seçiminde Ak Parti’den aday olarak girdiği seçimi kazanarak İscehisar Belediye Başkanı oldu. Halen görevine devam etmektedir.

Seyhan Kılınçarslan, Genel Cerrahi Uzmanı Ali Kılınçarslan’la evli ve 2 çocuk annesidir.