Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SİNCAN ZABITASINDAN YERİNDE VE HIZLI ÇÖZÜM

Sincan’a kazandırdığı vizyon projeleriyle büyük takdir toplayan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, vatandaşlara yerinde ve daha hızlı hizmet ulaştırabilmek için de yenilikler gerçekleştiriyor. Bu kapsamda ilçenin huzur ve güvenliğini sağlayan Sincan Belediyesi Zabıta Teşkilatında değişiklik yapıldı. Sincan Belediyesi, 6 bölgeye 6 Zabıta Merkez Amirliği kurarak hızlı ve etkin çözümle hizmetlerine devam ediyor

Sincan’a kazandırdığı vizyon projeleriyle

Sincanlı vatandaşların düzeninin muhafaza edilmesi, huzur, güven ve konforlu bir yaşam sürmesi için gerekli adımları atan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, vizyoner bakış açışıyla Zabıta Teşkilatında yeniliğe gitti. Başkan Ercan, daha önce tek merkezden yönetilen Zabıta teşkilatını, daha hızlı hizmet verebilmesi için Sincan içerisinde 6 bölgeye ayırarak Zabıta Merkez Amirliği kurdu.

Böylece hem personelin bölgeye hakimiyetinin artması hem de vatandaşlar tarafından bildirilen şikâyet, başvuru ve önerilerin daha çabuk çözüme kavuşturulması sağlanıyor.

Sincan Zabıta Ekipleri Her An Vatandaşın Hizmetinde

Temelli, Yenikent, Fatih, İstasyon, Çarşı ve Osmanlı bölgelerinde hizmet veren Zabıta Merkez Amirlikleri ile hem denetimler sıklaştı hem de vatandaşın çözüm alma süresi kısaldı. Aynı zamanda araç ekipman ve personelin yerinde daha hızlı, etkin ve verimli çalışmaları sağlandı.

Sincan’ın daha yaşanabilir ve huzurlu olabilmesi adına Zabıta Müdürlüğü ekipleri gece gündüz demeden haftanın her günü vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

zabita denetim 4 zabita denetim 2