Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tirebolu Dernekler Federasyonu, Giresun Konağında kahvaltı düzenledi

Tirebolu Dernekler Federasyonu, Genel Kurulun ardından üye dernekler ve delegelere yönelik Bağcılar’da bulunan Giresun Konağında kahvaltı düzenledi.

Tirebolu Dernekler Federasyonu, Genel

Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF), genel kurulun ardından üye dernekler ve delegelere yönelik Bağcılar’da bulunan Giresun Konağında kahvaltı düzenledi. Program saat 10.30’da Bağcılar Giresun Konağında başladı. Kahvaltıya geçilmeden önce TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Demirel, “Öncelikle bu Pazar gününü ailenizden fedakârlık yaparak Tirebolu’ya ayırdığınızdan dolayı sizlere şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ederim. Sayın Rektörüm, Sayın Dekanım, Sayın Federasyon ve Dernek Başkanlarım, Değerli Delegelerimiz, sevgili Tirebolulu hemşerilerimiz ve her zaman her yerde yanımızda olan yerel basınımızın değerli temsilcileri kahvaltımıza hoş geldiniz. Hepinizi en güzel selamlarla selamlıyorum. Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Afiyet olsun” dedi.

Kahvaltıda Tirebolu için neler yapılabilir başlığı altında istişarelerde bulunuldu. Üniversitelerden akademik olarak destek sağlanması anlamında Rektör ve Dekan gerekli katkıyı sunacaklarını belirttiler. Üye dernek başkanları ve delegeler, Haymana Şehit Binbaşı Hüseyin Alparslan Kültür Evi’nin yapımına hız kesmeden devam edilmesi, öğrenci bursları, şehitlik ziyareti, ekonomik olarak TİRDEF’in güçlenmesi, diğer üye olmayan derneklerin TİRDEF çatısı altında toplanması ve katkılarının öneminin altını çizdi.

Kahvaltıya TİRDEF üye dernek temsilcileri, delegelerin yanı sıra İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Gelişim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, YTÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Halit Keskin, Esenler Belediye Meclis Üyesi Musa Ada, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz, Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen katıldılar.

TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel kapanış konuşmasında, “Kahvaltımıza katılan Milletvekili Hasan Turan, Gelişim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, YTÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Halit Keskin, Esenler Belediye Meclis Üyesi Musa Ada, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz, Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen ve tüm katılımcılara çok teşekkür ederim. Sayın Dernek Başkanlarımız, Sayın Delegelerimiz, tüm önerilerinizi ilgili yönetim kurulu üyeleriyle not aldık. Bu istekleri yönetim kurulumuzda görüşerek bir takvim oluşturacak ve Allah’ın izniyle hep birlikte gerçekleştireceğiz. Yapılan her faaliyeti ve çalışmayı sizleri bu tür toplantılar ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bilgilendireceğiz” dedi.