Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TURGUT ALTINOK YENİMAHALLE’DE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİN AÇILIŞINI YAPTI

TURGUT ALTINOK YENİMAHALLE’DE SEÇİM

TURGUT ALTINOK YENİMAHALLE’DE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok Yenimahalle’de seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.
Açılışa AK Parti Grup Başkanvekili Leyla Şahin Usta, MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, AK Parti Ankara Milletvekilleri Lütfiye Selma Çam, Ahmet Fethan Baykoç, Kurtcan Çelebi, Murat Alparslan, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör, Cumhur İttifakı Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Aydoğan, Cumhur İttifakı Keçiören Belediye Başkan Adayı Zafer çoktan, MHP Keçiören İlçe Başkanı Metin Bayrakçı katıldı.

“ANKARA’NIN YAVAŞLAMAYA TAHAMMÜLÜ YOK”
Açılışta konuşan Altınok, vatandaşın sandıkta iradesini Cumhur İttifakı’ndan yana kullanacağını söyledi. Altınok, “Sandıkları oyla patlatacağız. Seçimi kaybedecekler. Şimdi çamur, iftira, yalan peşinde gidiyorlar. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacak. Yavaş’ın mumu da 31 Mart’a kadar yanacak. Çünkü 100 tane söz vermiş, 90 tanesini yerine getirmemiş. Ankara’nın bir daha yavaşlamaya tahammülü yok” dedi.

PROJELERİNİ ANLATTI
Altınok Ankara’ya yönelik projelerini anlatarak konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Trafik problem, ulaşım problem… Su fiyatları pahalı. Su fiyatlarını yüzde 50 indireceğiz. Emeklerimize ulaşımı ücretsiz yapıyoruz. Bundan sonra özel halk otobüslerinde de kavga dönemi bitiyor. Bursa modeline geçeceğiz. Binen emeklimizin parasını tabii ki minibüs ve otobüs esnafımıza ödeyeceğiz. Ulaşımı 18 yaş ve üniversite öğrencilerimize de ücretsiz yapıyoruz. Emeklerimize 5 bin lirayı 15 Nisan’da yatıracağız. 400 lira et parasının yerine 2 bin 500 lirayı 15 Nisan’da yatıracağız. İsteyen etini alsın, isteyen sütünü alsın. Doğalgaz desteğini 500 liradan bin liraya çıkartıyoruz, 15 Nisan’da hesaplara yatıracağız. Ankara’yı tarımın başkenti yapacağız. Köylerimizi Avrupa’nın köyleri gibi yapacağız. Ankara’da işsizlik diye bir problem olmayacak. 10 tane yeni organize sanayi bölgesi yapacağız.”

“KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”
Altınok Yenimahalle’de kentsel dönüşüm çalışmalarını hızlıca hayata geçireceklerini söyledi. Altınok şunları aktardı:
“Yamaç Evleri dahil kentsel olmak üzere kentsel dönüşüm çalışmalarımızı hızla devreye sokacağız. Var olan teleferiği dahi çalıştıramadılar. Onlar sözünde durmadı. Bizim sözümüz Yavaş’ın sözüne benzemez. O zaten söylediği hiçbir şeyi yapmamış.”

“BU BİR FIRSAT SEÇİMİDİR”
Ankara Büyükşehir Belediyesi ve hükümet işbirliğinde birçok projenin hızlıca hayata geçirileceğini söyleyen Altınok şöyle konuştu:
“Ankara’mızın makus talihini değiştireceğiz. Bu seçim bir fırsat seçimidir. Bu seçimde Ankara kazanacak sizler kazanacaksınız. Hükümetimizin desteğini alacağız Cumhurbaşkanımızın desteğini alacağız. Büyükşehir’in gücüyle birleştirip hizmetlerimizi sunacağız. yakınlarınızı sevdiklerinizi dostlarınızı arayarak bu fırsat seçim için ikna edelim. İnşallah Cumhur İttifakı olarak Yenimahalle’yi de alarak buraya Abdülkadir kardeşimizle birlikte eser ve hizmetlerimizi sunacağız.”