Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Video Galeri

Türkiye Enis Arıkan’ı Konuşuyor! O Ses Türkiye Enis Arıkan Seda Sayan Performansı

Yılbaşı gecesine özel TV8 ekranlarında O Ses Türkiye Yılbaşı gecesine Enis Arıkan damga vurdu. Her sene farklı koreografilerle kendinden söz ettiren başarılı oyuncu bu kez Seda Sayan’ın “Ben çorap kadınıyım” ve ” Uyuyan adamdan nefret ederim” tiradıyla bir performans sergiledi. Enis Arıkan’ın dans ve şarkı gösterisi izleyenleri adeta mest etti. İşte O Ses Türkiye Enis Arıkan’ın Yılbaşı gösterisi

VİDEOYU PAYLAŞ

Oyuncu Enis Arıkan, O Ses Türkiye 2024 Yılbaşı gecesine özel Seda Sayan’dan ilham alarak bir koreografi hazırladı. Sarı peruklu dansçılarıyla Seda Sayan’ın popüler olan sözlerini remix haline getirerek bir dans gösterisi hazırlayan Enis Arıkan, O Ses Türkiye gecesine damga vurdu.

Sahneye yatak getiren ve “Uyuyan adamdan nefret ederim” remix ile gösteriye başlayan Arıkan, “Çorap bir kültürdür” sözleriyle dansını bitirdi. Seda Sayan’ın hareketlerini sergileyen Enis Arıkan, jüri ve izleyicilerden tam not aldı. Enis Arıkan çıktıktan sonra sosyal medya Enis Arıkan’ın dans gösterisiyle çalkalanırken Acun Ilıcalı, Enis’i kendi grubuna almak için adeta yalvardı.

ACUN ILICALI: “ENİS LÜTFEN SANA YALVARIYORUM BENİ SEÇ”

Acun Ilıcalı, “Beni kafandan Acun Ilıcalı olarak çıkar. Seni seven, seni takdir eden, seninle birlikte olmak isteyen, aynı dünyayı yaşamak isteyen bir adamım. Dürüst insanlara güvenir ve onlara kendini emanet edersin. Bu performans karşısında ağzım açık kaldı. Bu performans için kendimden taviz vermeye hazırım. Benim için şu anda Acun Ilıcalı olmam, gururum ve iyi kötü bir pozisyonda olmamın hiç önemi yok. Benim için tek önemli şey senin beni seçmen. Sana verdiğim değeri tam anlamıyla hissettirmek için bu konuda tavizkar olacağım. Ben bazı durumlarda güçlük gözüksem de aslında kalbinde küçük bir çocuğu yaşayan, ufak şeylerle mutlu olan, insanların önemsemediği ufacık şeylerle dünyalar kadar mutlu olan bir insanım. Benim bu küçük dünyamda, kurduğum hayallerde seni kalbimin içinde ve takımımda görmek istiyorum. Enis lütfen sana yalvarıyorum beni seç” dedi.

İşte Enis Arıkan’ın çok konuşulan O Ses Türkiye Yılbaşı gecesi performansı

ENİS ARIKAN SEDA SAYAN PERFORMANSI

DİĞER VİDEOLAR