Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TUTAMAYACAĞIMIZ SÖZÜ VERMEYECEĞİZ

CHP Balçova Belediye Başkan

CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Onur Yiğit, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçesindeki STK, Oda ve Muhtar ziyaretlerini tamamlayan Onur Yiğit, hafta sonunda kapalı pazar yerinde, hemşehrileri ve pazar esnafı ile buluştu. Ziyaret sırasında, Onur Yiğit’e, İzmir Pazarcılar Esnafı Odası Hamdin Erişen ve İlçe Başkanı Murat Aküzüm’de eşlik etti.

IMG 9502 scaled

Projelerimizi Açıklayacağız

Pazar alışverişine gelen hemşehrilerinin ve pazarcı esnafının yoğun ilgisi ile karşılaşan Yiğit, kendisine iletilen öneri ve talepleri tek tek not aldı. Pazarcı esnafının, pazaryerinin tamamının kapatılması talebi ile ilgili olarak, ‘’Seçildikten sonra, yapacağımız işlerden birisi de bu. Projelerimizi hafta içi açıklayacağız. Kapalı pazaryeri ile ilgili olarak teknik ekibimiz çalışıyor. Burada özellikle pazarın olduğu günler otopark sorunu yaşanmakta. Herkesin önerilerini dikkate alıyor, görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla, kısacası kentin dinamiklerine danışıyoruz. Biz hep şunu söylüyoruz. ‘Balçova ortak akılla yönetilecek ve tutamayacağız sözü vermeyeceğiz’ Göreceksiniz, seçildikten sonra, ilçemizde değişimler gözlemlenmeye başlanacak. Ufak dokunuşlarla, trafiği biraz daha rahatlatacağız’’ dedi.

Pazarcılar, Toplumun Nabzını Tutarlar

Onur Yiğit’in yaptığı Kapalı Pazaryeri ziyaretine eşlik eden İzmir Pazarcılar Esnafı Odası Hamdin Erişen ise, ‘’Onur Yiğit’i pazarcı esnafımız tanıyor. Esnafımızın, Onur Yiğit’e gösterdiği ilgiden memnunuz. Biz, Belediye Başkanlarımız ve Adaylarımızdan, pazarcı esnafımızın her zaman arasında olmasını bekliyoruz. Çünkü buralar, toplumun nabzını tutan yerlerdir. Onur Başkanımız da, bu doğrultu da esnafımıza sözü verdi. Seçimlerde, kendisine başarılar diyorum. Yolu açık olsun’’ dedi.