Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ülkücü dava adamı Kemal KARAKAŞ göz yaşları arasında son yolculuğuna Kastamonu’da uğurlandı.

İstanbul’da uzun yıllar Kastamonu

İstanbul’da uzun yıllar Kastamonu Sivil toplum örgütlerinde ve Siyaset alanında başarılı görevlere imza atan sivil toplum örgütlerinin sevilen siması Ülkücü dava adamı Kemal Karakaş hayatını kaybetti.
IMG 20240215 WA0006

İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ülkücü camianın sevilen siması ve Sivil toplum örgütlerinde uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atan Kemal Karakaş yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek ani ölümü sevenlerini yasa boğdu.
IMG 20240215 WA0004
İstanbulda uzun yıllar Basın camiasında Gazetecilik ve baskı işleri yaparak Kastamonu’nun tanıtımına uzun yıllar hizmet eden MHP Bahçelievler İlçe Başkanlığı görevini uzun yıllar başarıyla yaparak siyaset alanında Ülkücü camianın gönüllerine taht kurdu.
IMG 20240215 WA0001
İstanbul da gurbetçi hemşerilerinin birlik beraberlik çalışmalarında büyük çalışmalara imza attı. Özelikle KAS-DER Genel merkezinde dönemin Genel Başkanları Yücel Gündoğdu ve Şaban Yüksel Başkanının Genel Başkanlık dönemlerinde Avrupa Teşkilat Başkanı olarak ve KAS-DER Genel merkezi tanıtım faaliyetlerinde dergi ve gazete yayınlarının yayınlanmasında öncülük yaparak başarılı çalışmalara imza attı.
Kastamonu sevdalısı hemşeri canlısı biri olarak tanınan ve camia tarafından sevilen Kemal Karakaş bu yalan dünyada hoş seda bırakarak herkesin gönlünde güzel duygularla anılan ve sevilen bir isim oldu.
IMG 20240215 WA0003
Sık sık Kastamonu’ya gelerek hemşeri ve eş dost ziyaret etmekten büyük mutluluk duyan ömrünü Kitap ve Ansiklopedi (Ötüken yayınları) baskılarının yanı sıra Siyasete adanmış bir dava ve Ülkücü olarak gönüllerde unutulmaz iz bıraktı.
Siyasette ve Sivil topluma adanmış bir hayat olarak yine en çok sevdiği meydan ve cami olarak bilinen Nasrullah Caminde son yolculuğuna uğurlandı.
Siyasete ve Sivil topluma adanmış bir ömür olarak yine Siyaset ve sivil toplum örgütlerinin yoğun katılımı ile göz yaşları ve dualar arasında uğurlandı.
IMG 20240215 WA0001 1
Cenaze törenine Kastamonu Belediye Başkanı Op.Dr Galip Vidinlioğlu, Önceki dönem Belediye Başkanlarından Süleyman Yücel, Ak Parti Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş, MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, İyi Parti Belediye Başkan adayı Kadir Yalçın,, Ö. dönem Milletvekili MHP İstanbul Milletvekili Ümit Şafak,Ö.Dönem KAS-DER Genel Başkanlarından İş adamı Hayri Aygün, KAS-DER Avcılar Şube Başkanı Suat Yardımcı, İstanbul ve ilçelerden gelen siyaset ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
İl dışından ve ilçelerden gelen ülkücü dava arkadaşları ve siyaset adamları ve sivil toplum örgütleri başkan ve temsilcilerinin yoğun katılımı ile Nasrullah caminden öyle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından mercan kadı aile kabristanında sevenlerinin göz yaşları arasında toprağa verildi.
Mekanın cennet olsun Kemal abi cim Çocukluk mahallemiz Kızıl Bayır’ın bıçkın delikanlısı sevgili mahallemizin gençlerin abisi mekanın cennet olsun Ülkücü camianın sevgili kardeşimiz Kastamonu basının duayen ismi Erdoğan Alp’e bizden selam götür, Bu yalan dünyada kimseyi kırmadan herkesin işine koşarak gönüllerde taht kurarak bu yalan dünyada hoş seda bırakarak gerçek aleme göçtün mekanın cennet olsun inşallah sevenlerine sabırlar diliyorum. seni unutmayacağız ve çok özleyeceğiz. Kemal Karakaş abi cim.
Fotoğraflar/AKIN MEDYA