Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ümit Kurşun “Sanattan Siyasete”

Samsun’un tanınanan sanatçılarından Ümit Kurşun İYİ Parti’den İlkadım Belediye Meclisi Aday Adaylığını açıkladı.

Samsun'un tanınanan sanatçılarından Ümit

Ümit Kurşun “Sanattan Siyasete”

Samsun’un tanınanan sanatçılarından Ümit Kurşun İYİ Parti’den İlkadım Belediye Meclisi Aday Adaylığını açıkladı, Kurşun açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz aday adaylığı açıklaması için hafta içi olmasına rağmen bizi yalnız bırakmayan başta kıymetli müdürüm, başkanım Davut Numanoğlu’na Samsun Termeliler Derneği başkanı Recep Ormancı ve yönetimine ,Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven’e, Anadolu Basın Birliği Başkanımızaşı Gazeteci değerli ağabeyim Turhan Akşen’e ve adını sayamadığım herkese çok teşekkür ediyorum.

IMG 20240131 WA0038
Değerli büyüklerim, kıymetli hemşehrilerim;
Kültür ve sanat aşığı İlkadımlı hemşehrilerimizin, sanatın ve sanatçının İlkadım Belediye Meclisi’ndeki gözü, kulağı ve sesi olmak üzere, İyi Parti İlkadım Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Kıymetlı hemşerılerım bugüne kadar gerek tv ekranlarından yapmış olduğumuz programlarla evlerinize konuk olmuş gerekse konser ve organızasyonlarda bir araya gelmiştik.

20240208 074136 scaled

Bugünden sonra İlkadım Belediye Meclisi’nde sizlerin kıymetli meslektaşlarımız Samsunlu sanatçıların kültür sanat ve organizasyon alanında İlkadım’a renk katacak projeler ile İlkadım Belediye Meclisinde sizlerin sesi olmak için geliyorum.

IMG 20240207 WA0039
Sizlerden aldığım güçle çok daha iyi şeyler başaracağımıza inancım tamdır. Rabbim utandırmasın inşallah.

IMG 20240207 WA0033