Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Üniteks Tekstil’den İyilik İçin Adımlar: Maraton İzmir’de Anlamlı Koşu

İZMİR __Üniteks Tekstil, 21

İZMİR __Üniteks Tekstil, 21 Nisan 2024 günü gerçekleştirilen İzmir Maratonu’nda adımlarını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği yararına attı

Üniteks Tekstil, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından “İyilik Peşinde Koş” sloganıyla düzenlenen Maraton İzmir’de adımlarını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için attı. Üniteks Tekstil Koşu Takımı, 3 yıldır katılım sağladığı bu yardımseverlik koşusuyla toplumsal farkındalığı artırmayı ve eğitime erişimde fırsat eşitliğine katkı sağlamayı amaçlıyor.

ÇAĞDAŞ YAŞAM DERNEĞİ
Koşucuların açtığı kampanyalar aracılığıyla toplanan bağışlar, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Bir Işık Da Sen Yak” projesine aktarılacak ve böylece daha fazla üniversite öğrencisinin eğitim hayallerini gerçekleştirmesi desteklenecek.

Üniteks Tekstil, global markalar için hazır giyim ve konfeksiyon alanında verdiği hizmetlerle ve sürdürülebilir ve yenilikçi üretim anlayışıyla, sektörde öncü bir rol üstlenmektedir. Toplumsal sorumluluk projelerine aktif katılımıyla bilinen Üniteks Tekstil, eğitim, çevre ve toplum sağlığı alanlarında çeşitli girişimleri desteklemekte ve pozitif değişim yaratmayı hedeflemektedir.