Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ünlü Sanatçı Uriel Salnaitis Trafik Kazası Geçirdi!

Almanya’da konser programına gitmek üzere spor arabası Mustang’ıyla seyahat eden ünlü sanatçı Uriel Salnaitis, Stutgart’tan Münih istikametine giderken ağır bir trafik kazası geçirdi.

Almanya'da konser programına gitmek
1 / 100

Almanya’da konser programına gitmek üzere spor arabası Mustang’ıyla seyahat eden ünlü sanatçı Uriel Salnaitis, Stutgart’tan Münih istikametine giderken ağır bir trafik kazası geçirdi. Otobanda aniden şerit değiştiren bir tıra çarpmamak için tıra sollarken karşı yönden gelen araçla kafa kafaya çarpışan ve sıkışan sanatçı ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Şu anda yoğun bakımda olan Salnaitis’in hayranları üzüntü içinde dualar ettiklerini belirtti. Sanatçının sahnelere bir an önce dönmesini dilediklerini ifade ettiler.

Yakın tarihte Sezen Aksu ile anlaşan Uriel Salnaitis, sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait 13 şarkıyı seslendirmek için çalışıyordu. Ayrıca Kim Walde’ye ait bir şarkıyı Türkçe’ye çevirip seslendirecek ve Cengiz Kan’a ait “Moskow” şarkısını Almanca cover olarak seslendirecekti.

Salnaitis’in bir diğer hobisi ise özel uçaklarla uçmaktı. Frankfurt Offenbach’tan zaman zaman özel uçaklarla uçan sanatçı, pilotluğa olan özel ilgisi ve arabasıyla hız tutkusuyla tanınıyordu.