Van İl Seçim Kurulu, DEM Parti adayı Abdullah Zeydan’ın seçilme yeterliliği olmadığına karar verdi ve seçimlerde en yüksek ikinci oyu alan AK Parti adayı Abdulahat Arvas başkan oldu.
Van’da Belediye Başkanlığı AK Parti’ye geçti
![Van’da Belediye Başkanlığı AK Parti’ye geçti Van İl Seçim Kurulu,](https://baskentpostasi.com/wp-content/uploads/2024/04/20240402_155211-1100x650.jpg)
Van İl Seçim Kurulu, DEM Parti adayı Abdullah Zeydan’ın seçilme yeterliliği olmadığına karar verdi ve seçimlerde en yüksek ikinci oyu alan AK Parti adayı Abdulahat Arvas başkan oldu.