Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vatandaş CHP’den memnun değil, değişim istiyor”

AK Partili Çiftçioğlu, Karşıyaka’yı

AK Partili Çiftçioğlu, Karşıyaka’yı karış karış geziyor

İZMİR _Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, ilçeyi karış karış gezerek vatandaşlarla buluşmayı sürdürdü. Çiftçioğlu’nun ziyaretlerinde, daha önce CHP’ye oy verdiğini söyleyen vatandaşlarla yaşadığı sıcak diyaloglar dikkat çekti. Karşıyakalıların mevcut belediyecilik hizmetlerinden memnun olmadığını belirten Çiftçioğlu, “Daha önce AK Parti’ye oy vermediğini söyleyen birçok vatandaşımız, bu seçimde tercihini bizden yana kullanacağını belirtti. Karşıyaka’da değişim talebi sokağa yansıyor” dedi.

4 4

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka’da esnaflarla bir araya geliyor; kadınların, gençlerin ve çocukların taleplerini dinliyor. Karşıyakalılar, Çiftçioğlu’na isteklerini anlatırken, saha çalışmalarında yaşanan diyaloglar yüz gülümsetiyor.

Karşısında Çiftçioğlu’nu görerek oğlunun CHP üyesi olduğunu ancak üyeliğine son vereceğini anlatan Karşıyakalı bir anne, “Benim gibi düşünenler CHP’ye kesinlikle oy atmayacak. Benim oğlum CHP üyesiydi, bozuyor üyeliğini. Pisliğin içinde yaşıyoruz. Karşıyaka gibi bir semtte oturuyoruz, başkan oturuyor ama halimiz içler acısı” dedi.

“ETKİLENMEYE BAŞLADIM”

Çiftçioğlu’nu dinleyen Karşıyakalı kadınlar ise, daha önce hiç AK Parti’ye oy vermediklerini ancak bu sefer kararlarının değişeceğini belirterek, “Etkilenmeye başladım” yorumunda bulundu. Saha ziyaretleri sırasında yerel seçimlerde partiye değil kişiye oy vereceklerini aktaran Karşıyakalılar, mevcut belediye hizmetlerinin yetersizliğinden yakındı.

“DAHA GÜZELİNİ, İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Çiftçioğlu, Karşıyaka’nın temel belediyecilik hizmetlerine bile hasret kaldığını ifade ederek, “Karşıyaka; daha güzelini, daha iyisini hak ediyor. Biz beraberiz ve birlikte mutluyuz. Benim vadetmekten bile imtina ettiğim, çok basit şeyler bile maalesef Karşıyaka’daki insanların önceliği haline gelmiş.  Karşıyaka’da belediyecilik açısından gerçekten kötü bir durum var. Biz, tüm bunları düzeltmek için varız” ifadelerini kullandı.