Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VATANDAŞIN MEMNUNİYETİ SANDIKLARA YANSIDI

9 / 100 HİZMET
9 / 100

HİZMET MARATONU GÜVENLE BAŞLADI, MEMNUNİYETLE DEVAM EDİYOR

BELEDİYECİLİKTE ‘MERSİN MODELİ’ KAZANDI

RANTÇI DEĞİL, HALKÇI BELEDİYECİLİK KAZANDI

HIZMET MARATONU GUVENLE BASLADI MEMNUNIYETLE DEVAM EDIYOR

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in geride kalan 5 yıl içerisinde kentin dört bir yanına götürdüğü eşit ve adaletli hizmet; 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde de sandıklara yansıdı. 2019 yılında vatandaşların güveni ile başlayan hizmet yolculuğu, 2024 yılında önemli bir oranda artarak yüzde 59.5 oran ile devam etti. Seçer’den duydukları memnuniyetlerini sandığa yansıtan Mersinli yurttaşlar, belediyecilikte ‘Mersin modelinin’ 5 yıl daha devam etmesini istediler.

MERSİN  / (FOTOĞRAFLI)

Göreve geldiği ilk günden itibaren kente huzuru getirerek, eşit ve adaletli hizmet anlayışı ve her alanda sergilediği halkçı duruş ile Mersinlilerin memnuniyeti için çalışan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde aldığı yüzde 59.5 oy oranı ile de yurttaşlardan ‘5 yıl daha memnuniyetle Vahap Seçer Başkan’la devam’ mesajı aldı.

2019 yılında Mersinli seçmenlerin yüzde 45’inin oyunu alarak Başkan seçilen ve ilk günden itibaren gece-gündüz, yaz-kış, yağmur-çamur demeden yurttaşların yaşamını kolaylaştıracak onlarca hizmete imza atan Başkan Seçer, bu hizmetlerinin karşılığında yurttaşlardan aldığı oy oranını bir önceki seçime göre önemli oranda artırarak yüzde 59.5 gibi bir oranla Mersin tarihinin rekor oy seviyesine ulaştı.

Mersin’in 13 ilçesinin tamamına eşit ve adaletli hizmet sunan, kentte huzuru sağlayan ve şehrin sadece Türkiye’de değil tüm dünyada daha tanınır hale gelmesini sağlayan Başkan Seçer’e güvenlerini, verdikleri oylar ile gösteren Mersinliler, iradeleri ile Mersin modeli belediyeciliğin yüksek karşılığı olduğu mesajını da tüm Türkiye’ye göstermiş oldu.

Mersinliler; Başkan Seçer’in yeni dönemde hayata geçireceği ‘Metro’‘Sosyal Konut’‘Müftü Deresi Yaşam Vadisi’ ve ‘Afete Dayanıklı ve Hazırlıklı Kent’ gibi majör projelerinin yanı sıra; tarım, sosyal politikalar, spor, kültür-sanat gibi yaşamın her alanında; çocuk, genç, özel gereksinimli, yaş almış, kadın, erkek olmak üzere toplumun tüm kesimlerine yine eşit ve adaletli hizmet sunacağına inandıklarını dile getiriyor.