Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yabani 17. Bölüm Fragmanı – Son Bölüm Full İzle

Yabani 17. Bölüm Fragman – 16. Bölüm Full İzle. Yeni, son bölüm fragmanı. Yabani dizisi oyuncuları ve konusu.

Yabani 17. Bölüm Fragman

Sevilen dizi Yabani 26 Aralık Salı akşamı FOX’ta yeni bölümü ile izleyici ile buluştu. Hemen ardından Yabani 17. bölüm fragmanı arama motorlarında aranmaya başladı. Dizinin son bölümünü yayın saati esnasında izleyemeyenler arama motorlarında 16. bölüm full izle sorgusunu yazmaya başladı. Ayrıca son bölümü izleyenler de Yabani 17. bölüm fragman videosunu aramaya başladı. Peki dizinin son bölümünde neler oldu? Yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar…

Yabani 16. Bölüm

Yaman kardeşi Umut’un cenazesinden sonra ailesi bildiği Soysalanlar ile eve döndüğünde Alaz herkesi şaşırtacak bir gerçekle onları karşılar. Bu gerçek Yaman Ali’nin babasının doktor Güven Aydın olduğudur. Tek sarsılan Yaman Ali olmayacaktır aynı zamanda Soysalanların yapı taşları teker teker yerinden oynar şekilde sarsılır. Bu yapı taşları sallanırken mağdur baba ve eşi oynayan Serhan’ı Metin’in artık Şebnem ve kızı Rüya’nın yanından ayrılmayacak olduğu gerçeği sıkıştırır.

Rüya ise yıllar sonra evine dönen babası Metin ve annesi Şebnem’in ne yaptığını anlamaya çalışsa da Metin kızının gönlünü kazanmaya kararlıdır. Şebnem, Metin’i her ne kadar yıldırmaya çalışsa da kızını geri kazanma motivasyonu Metin’i yıldırmayacaktır.

Yaman’ın babası Güven Aydın, gerçeği ağızdan ağıza tüm herkese geçerken bu gerçek Neslihan’ı yıllarca bu sırı saklamış yalancı bir anne konumuna sokar. Özellikle de Alaz ve Çağla bu duruma oldukça öfkelenir. Zaten yas duygusu vücudunun her zerresini acıtırken bir de bu gerçekle sarsılan Yaman Ali ortadan kaybolur. Yaman Ali’yi bulan yine pusulası Rüya olacaktır. Bütün bu olanlardan sonra kendini hiçbir yere ait hissedemeyen Yaman Ali kardeşleri Asi ve Cesur’un yanına döner.

Yılbaşı gelip çatar; Ece Umut’un kalbiyle iyileşmenin burukluğunu yaşarken evine döner ve Soysalanlar biraz da olsa normalleşirken, Yaman da kardeşleri Cesur ve Asi ve eski mahallesinde yaşamaya devam eder. Bütün olanlardan şişen ve bunları sindiremeyen bir Alaz görürüz. Peki Alaz bu haliyle ne derece ileriye gidebilecek? Bu gerçekleri sindirememişlik duygusunun cezasını kim çekecektir?

Yabani 16. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Yabani 17. Bölüm Fragmanı

Yabani son bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı olan Yabani 17. Bölüm Fragman videosu FOX TV sosyal medya hesapları tarafından paylaşıldığı an yazımıza eklenecektir.

Yabani Konusu

“Kimi kimden koruyorsunuz?” dedi Yabani. “Bizi sokaklardan mı, yoksa sokakları bizden mi?”

Henüz dört yaşındayken köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen Ali, tam on yedi sene sonra evine Yaman olarak döner. Bu hikâye, bu gencin “Yaman Ali” olarak kendini yeniden var etme mücadelesinin hikayesidir.

Oyuncular: Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert.