Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yasak Aşk’ta Son Nokta: Esra Erol’da Aldatılan Kadın, Kocasının Sevgilisinin Bebeğini Bile Emzirdi

ATV ekranlarında hafta içi her gün karşımıza çıkan Esra Erol, bu kez karmaşık bir yasak aşk konusunu gündeme getirdi. Programa katılan Fatma Hanım, anlattıklarıyla mide bulandırdı. İşte Esra Erol’da Fatma Hanım’ın yasak aşk hakkında anlattıkları…


ATV ekranlarında hafta içi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında yine izleyiciyi ekrana kitleyecek bir olay ele alındı. Fatma- Mühittin- Nezihe yasak aşkında Fatma Hanım, Esra Erol’dan yardım istedi. Canlı yayına katılan Fatma Hanım,  Esra Erol’a kocas Mühittin ve Nezihe hakkında korkunç açıklamalarda bulundu.

ESRA EROL FATMA, MÜHİTTİN VE NEZİHE OLAYI

“GÖRÜŞÜYORLARMIŞ, BEN GÖRÜŞMÜYOR ZANNETTİM”

“Nezihe Hanım’ın eşi Kemal Gök dolandırma suçundan cezaevine girmiş. Kızım şu an 5 yaşında ama o dönem 2 buçuk yaşındaydı. Oturuyorduk, o arada Nezihe Hanım eşimi aradı. ‘Muhittin Ağabey ben Kemal’in eşiyim. Hamileyim. Adana’ya gelemiyorum. Kemal’den bana haber verebilir misiniz?’ dedi. Eşim de ‘Tamam yenge’ diyerek kapattı telefonu. Bu kadın sürekli kocamla iletişime geçmiş. Görüşüyorlarmış, ben görüşmüyor zannettim. ‘Neden bu kadın sürekli seni arıyor?’ dedim. ‘Benden bilgi alıyor. Hamile kadın, Kemal hakkında bilgi veriyorum.’ demeye başladı. Ama ben şüphelendim. Yılbaşı yaklaşıyordu. Kemal Bey ile Nezihe Hanım’ın bizle görüşmek istediğini söyledi. Ben de ‘Tamam’ dedim.”

esra erol muhittin nezihe

“EŞİME KARŞI KADININ BAKIŞLARINI BEĞENMEDİM”

Nezihe Hanım ve Kemal Bey bir yer ayarlamışlar . İçkili bir mekan. Onlar içmeye başladı. Ama ben, eşime karşı kadının bakışlarını beğenmedim. O zaman mevzuyu çaktım. Eşim sarhoş oldu. Ağza alınmayacak sözler söyledi. Biz eve geldik, tartışma oldu. ‘Ben bu kadından şüpheleniyorum!’ dedim. ‘Hayır o Kemal’in eşi. Nezihe benim yengem. Bana ağabey diyor, böyle bir şey olamaz.’ diye kendini savundu. Ailece görüşmeye başladık. Ondan sonra çocuklarımı alıp İstanbul’a kız kardeşimin evine geldim. Onun bebeği olmuyordu. Eşim Malatya’ya gideceğini söyledi. Bana ‘Kemal çağırıyor, oraya gezmeye gideceğim’ dedi. Ben de beklemesini söyleyip ‘Gelince beraber gidelim’ dedim. Ama gitti. Kemal Ağabey ile gidip gezmiyor, Nezihe Hanım’la gidiyor, Malatya’da geziyor. Nezihe, Kemal ile resmini çekiyor beraber. Gel de şüphelenme. Eşim de ‘Hala yok’ diyerek inkar ediyor.”

GÖĞÜSLERİ BÜYÜMESİN DİYE BEBEĞİNİ EMZİRMEDİ”

‘Muhittin bunlar ne zaman gidecek?’ diyorum. ‘Giderler, yazık. Kadına bakan yok’ dedi. Ben pansumanına kadar yaptım Esra Abla. Bu mu benim hakkım? Affedersiniz, göğsü büyümesin diye bebeğini emzirmedi. Ben kızımı emziriyordum, çocuğu açtı. Ben onu da emzirdim. Yazık. ‘Aç!’ diye yaptım bunu. O çocuğunu bıraktı gezmelere gitti. Böyle bir kadın. Bunu mu hak ettim ben kendisinden.”