Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yaşar, “Benim Yenimahalle’ye vefa borcum var”

Haymanalılardan Başkan Yaşar’a tam destek.

Haymanalılardan Başkan Yaşar’a tam

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Haymana Dernekler Federasyonu tarafından BOTAŞ Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe katıldı. Yaşar, “10 senedir Yenimahalle’de Belediye Başkanlığı görevini yapmaktayım.  Göreve geldiğim günden beri Yenimahalle’nin nasıl geliştiğini görüyorsunuz. Bugün Yenimahalle, hem sosyal alanlarıyla hem de modern çehresi ile vatandaş tarafından tercih edilen ilçelerin başında geliyor. Belediye başkanlığı siyaset makamı değil hizmet makamıdır. Benim ne paraya ne mevkiye ihtiyacım var. Benim Yenimahalle’ye vefa borcum var. Ben Yenimahalleli vatandaşımız daha iyi şartlarda, mutlu oldukları bir ilçede yaşasınlar diye çalışıyorum. Ben cum-huriyetin kuruluş felsefesine inananlardanım. Bizim tutkalımız cumhuriyettir” dedi.

“Yenimahalle Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçesidir”

Konuşmasında Yenimahalle’nin Türkiye’de en hızlı gelişen ilçe olduğunu da vurgulayan Fethi Yaşar, “Ben Yenimahalle’de hangi partiden olursa olsun, bana oy versin vermesin kimseyi ayırt etmeden eşit hizmet verdim. Bugün Yenimahalle Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçesidir. Bunu ben değil anketler, ve-riler söylüyor. Biz sizlerin parasını sizlere harcıyor ve kaynakları verimli kullanıyoruz. Kapımız herkese açık. Herkesi kucaklıyoruz. Hemşeri dernekleri gelenek ve görenekleri yaşatmak, hemşerilik bilincini aşılamak açısından çok önemli. O yüzden bu tarz derneklere sahip çıkılması gerektiğini düşü-nüyorum” diye konuştu. 

102648 3

Başkan Yaşar’ın tekrar aday olmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Federasyon Başkanı Suat Dinç ise “Yenimahalle’de ikamet eden çok sayıda Haymanalı mevcut. Aynı zamanda Yenimahalle’de Haymanalı esnaf arka-daşlarımız da var. Hepsi sizden çok memnun. Bir araya geldiğimizde sizin ne kadar çalışkan bir başkan olduğunuzdan bahsediyorlar. Tekrar aday oldu-ğunuz için çok mutlu olduk. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Her zaman bizlere kapınızı açtınız” dedi.