Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yeniden Refah Partili Eşref Bekdemir, seçimi işaret etti

Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanı Eşref Bekdemir, sosyal medya hesabından önemli bir paylaşım yaptı.

Yeniden Refah Partisi Giresun

Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanı Eşref Bekdemir, sosyal medya hesabından önemli bir paylaşım yaptı. Paylaşımında, Ankara Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Giresun il ve ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısına dikkat çekti. Toplantının, Genel Başkan Doktor Fatih Erbakan ve tüm teşkilat mensuplarının geniş katılımıyla gerçekleştiğini belirtti. Toplantının yoğun katılım ve heyecan verici atmosferiyle öne çıktığını ifade etti.

Başkan Bekdemir, toplantıya memleketin dört bir yanından gelen başkan adayları ve gönül dostlarının katılımıyla birlikte, birbirlerini tanıma ve kaynaşma fırsatı bulduklarını dile getirdi. Ayrıca, ‘Sayın Rahmetli Erbakan Hocamızın hayallerini gerçekleştirme heyecanını bizzat gözlemlediklerini ve salonun 94 ruhunun coşkusuyla dolup taştığını’ vurguladı.

421973785 1405131877062312 2120929771964453891 n

Platformlara olan yoğun ilgi nedeniyle endişe duyulduğunu ve sürekli anonslar yapılarak katılımcıların dikkatinin bu konuda çekilmeye çalışıldığını belirten Başkan Bekdemir, ulusal televizyon kanallarının toplantıya gereken ilgiyi göstermemesi sebebiyle, tüm Türkiye’nin bu heyecan verici olayı izleyemediğini dile getirdi. Bölgeden yapılan internet yayınlarının dış müdahalelerle engellendiğini de ifade etti. Ancak, başkan adayları ve gönül dostlarının kendi telefonlarıyla sosyal medya hesapları ve YouTube üzerinden yapılan yayınlarla tüm Türkiye’ye ulaşmaya çalıştıklarını belirtti.

424918394 1405131823728984 2003022292592843642 n

Başkan Bekdemir, “Türkiye sessiz çoğunluğun güçlü sessizliğini çok yakın zamanda 31 Mart seçimlerinde Yüce Allah’ın izniyle ve milletimizin takdirleri ile duyacak inşallah. Bu davayı yok sayanlar, seçimlerde ellerine kağıt kalem alıp hesap yapanlar Allah’ın da bir hesabı olduğunu görecekler evelallah. Güneşin balçıkla sıvanmadığını anlayacaklar.” Başkan Bekdemir, paylaşımını selamlar ve dualarla bitirerek, Allah’a emanet olun dedi.