Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yıldızlar Bana Uzak 3. Bölüm Fragman – 2. Bölüm Yeni, Son Bölümü Full İzle

Yıldızlar Bana Uzak yeni, son 3. Bölüm Fragman. 2. Bölüm Full İzle. Yıldızlar Bana Uzak dizisi konusu ve oyuncuları.

Yıldızlar Bana Uzak yeni,

Yıldızlar Bana Uzak 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni, son bölüm fragman yayınlandı mı? Yıldızlar Bana Uzak 2. bölüm full izle atv.

O3 Medya’nın yapımını üstlendiği, Ercan Uğur’un senaryosunu yazdığı ve Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı dizi, izleyicileri sürükleyici bir aşk ve intikam öyküsüyle büyülemeye devam ediyor.

Yıldızlar Bana Uzak 2. Bölüm

6 yıl sonra Kadir hapishaneden çıkmıştır. Yahya ile yaptıkları intikam planını adım adım ilerletirken Kadir’in bir amacı da Aslı’ya masum olduğunu ispatlamaktır. Aslı, sevdiği adamı tekrar karşısında gördüğünde dağılır. Han ise her şeyin farkındadır ve bu onu daha da öfkeli bir hale getirir. Artık satranç oyunu başlamıştır…

Yıldızlar Bana Uzak 2. Bölüm Full İzlemek İçin TIKLAYIN

Yıldızlar Bana Uzak 3. Bölüm Fragman

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı zaman yazımıza videosu eklenecektir.

Yıldızlar Bana Uzak Konusu Ve Oyuncuları

Kadir ve Aslı’nın efsanevi aşkı, zamanın ve zorlukların üstesinden gelecek kadar güçlü ve unutulmaz. Ancak Kadir’in hapse girmesi ve Aslı’nın babasını öldürmekle suçlanması, onların mutlu anılarını gölgelemeye başlar. Kadir, masumiyetini kanıtlamak ve hapiste tanıştığı Yahya’nın yardımıyla Varnalı ailesine karşı intikam almak için yemin eder.

Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı’nın başrollerini paylaştığı ‘Yıldızlar Bana Uzak’, etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Gürkan Uygun, Murat Daltaban, Rami Narin, Elifcan Ongurlar, Evrim Doğan, İnanç Konukçu, Goncagül Sunar, Yaprak Medine, Baran Can Eraslan, Ela Yörüklü, Önder Selen, Deniz Atam ve genç yetenek Mustafa Enis Bilir gibi isimler bu muhteşem kadroda yer alıyor.”

Yapım : O3 Medya & Ortaks Yapım
Yönetmen : Bahadır İnce
Senarist : Ercan Uğur
Oyuncular : Furkan Andıç (Kadir), Burcu Kıratlı (Aslı), Murat Daltaban (Orhan), Rami Narin (Han), Elifcan Ongurlar (Doğa), Evrim Doğan (Melike), İnanç Konukçu (Murat), Goncagül Sunar (Sırma), Yaprak Medine (Kumru), Baran Can Eraslan (Samet), Ela Yörüklü (Zuhal), Önder Selen (Halil), Deniz Atam (Mutlu), Mustafa Enis Bilir (Deniz) ve Gürkan Uygun (Yahya).