Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yılın balosunu yine genç girişimciler yaptı

Sheraton’daki baloya yüzlerce seçkin konuk katıldı

Sheraton’daki baloya yüzlerce seçkin

Burcu Güneş’li, Görkemli Balo

GGYD’nin merakla beklenen yeni yıl balosu, muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti. Yüzlerce seçkin konuğun katıldığı ve adeta şıklık yarışına girdiği baloda, ünlü sanatçı Burcu Güneş en güzel şarkılarını Ankaralılar için söyledi.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD)’nin geleneksel yılbaşı balosu, bu yıla da damgasını vurdu. Başkent cemiyet ve iş dünyasının heyecanla beklediği balo Sheraton Otel’de, yüzlerce seçkin konuğun katılımıyla gerçekleşti. Konukların şıklık yarışına girdiği baloda konukları balo salonu girişinde Başkan M.Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, çok sayıda STK başkan ve yöneticisi ile GGYD üyeleri ve eşlerinin büyük ilgi gösterdiği gecede Başkan Allıoğlu, GGYD’nin Ankara için önemine dikkat çekti.

GGYD Sadece Bir Topluluk Değil

GGYD’nin her bir üyesinin Ankara’ya gönülden bağlı olduğunu söyleyen Başkan Allıoğlu, şöyle devam etti: “Ancak GGYD’yi sadece genç girişimciler topluluğu olarak nitelendirmek doğru değildir. Bu dernek durmadan çalışanların, dinlenmeden üretenlerin, her yeni güne yepyeni projeleri sığdıranların, geleceğimize yatırım yapanların, ekonomimize katma değer, çağdaş yaşama vizyon katanların, kısacası birlikten güç doğuranların, bu gücü yine memleket için kullananların buluşma noktası, Ankara’nın en verimli, en etkin, en güçlü sivil toplum kuruluşlarından birisidir.” Başkan Allıoğlu konuşmasında yeni yıla dair umut dolu mesajlar da vererek, “Biliyoruz ki çok zor bir yıl geçirdik, geçirmeye devam ediyoruz. Ama ne yaşarsak yaşayalım, geleceğe dair umudumuz var” dedi.

Burcu Güneş Hayran Bıraktı

GGYD’nin balosunda bu yıl da rekor sayıda gerçekleşen yeni üyelikler unutulmadı. Yeni üyeler ile sponsorlar plaketle onurlandırılırken,  baloda sahneye daha sonra Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Burcu Güneş çıktı. Kırmızı tuvaleti içinde gözlere, eşsiz sesiyle kulaklara hitap eden genç sanatçı, en güzel şarkılarını Başkentliler için söyledi. Yeni yıl pastasının da kesildiği balo, geç saatlere kadar aynı coşku ve neşeyle devam etti.

191757 ggyd2