Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ZEKERİYA YAPICIOĞLU GAZZE HAKKINDA KİTABIN ORTASINDAN KONUŞTU!

HÜDA PAR Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Zekeriya Yapıcıoğlu bugün düzenlenen basın toplantısında partisinin Filistin/Gazze vahşetiyle ilgili hazırlanan “Gazze Beyannamesi’ni açıkladı. Yapıcıoğlu konuşmasının başında, ‘soru cevap’ bölümünde basın mensuplarından yerel seçimle ilgili soru sorulmamasını rica ederek, amaçlarının bu programda Gazze’de yaşanan insanlık vahşetine dikkat çekmek olduğunu hatırlattı.

HÜDA PAR Genel Başkanı

Haber: Ziya Gündüz

Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, “Müslümanlar, Mescid-i Aksa konusunda, mutlaka bir araya gelmelidir. Fitneye prim vermemeliyiz. Bugün işgalci rejim zalimce hareket ediyorsa, bu Müslümanların dağınıklığından kaynaklanıyor. Biz Hür Dava Partisi olarak, bütün mecralarda, özgür Filistin için mücadele edeceğiz. Hamas konusu bize sık sık sorulmaktadır, kısa ve net olarak diyoruz ki; Hamas, bir terör örgütü değildir. Terör örgütü olan, İsrail’dir” Açıklamasında bulundu.

Zekeriya Yapıcıoğlu, “Kudüs Davası konusundaki etkinlikleri ve boykotları itibarsızlaştırma çabalarına karşın yapılan bu etkinliklerin ve eylemlerin çok önemli olduğu, Filistin Direnişine ciddi katkı sağladığı bilinciyle etkinliklerin dozu ve çeşitliliği arttırılarak devam ettirilmelidir” dedi.

Yapıcıoğlu, konuşmasının devamında; Gazze konusunda gençleri, çocukları bilinçlendirmek gerekiyor. Filistin, Kudüs Davası bilincinin, eğitim müfredadında yer alması gerektiğine dikkat çekti.

huda pardan cagri limanlari israile kapatin 87cbf590