Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Vidinlioğlu, Kuzeykent pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi “Tüm gücümüzle sahadayız”

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kuzeykent pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Soğuk havada sıcak bir sohbet gerçekleştiren Başkan Vidinlioğlu, esnaf ve vatandaşlara gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür etti.

Belediye Başkanı Op. Dr.

 

Karla mücadelede Kastamonu Belediyesi kar timlerinin tüm gücüyle sahada olduğunun altını çizen Başkan Vidinlioğlu, “Yaptığımız ziyaretlerde kıymetli esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dinliyor ve üzerimize düşen ne varsa hızla yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Soğuk havada hemşehrilerimizin gülen yüzleri ve samimi sohbetleri içimizi ısıttı. Bu ilgiye layık olmak adına çalışıyoruz. Karla mücadelede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tüm gücümüzle sahadayız. Yaptığımız sohbetler bölgeye yapacağımız yatırımların temelini oluşturuyor. Vatandaşlarımız ile her noktada istişarelerimizi sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Başkan Vidinlioğlu ayrıca yoğun kar yağışı sonrası Kuzeykent Pazarı giyim bölümünün küçük bir kısmında meydana gelen çökmede incelemelerde bulundu. Pazarın brandalı kısmında meydana gelen çökmenin hızla onarılması ve eksik ya da dayanıksız başka bölümler varsa gerekli iyileştirmenin yapılması adına da talimatlar verdi.