Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sosyal Lig’de Düzenlenen Turnuvalar İle Muhteşem Ödüller Kazanın!

Fantezi futbol oyunlarını daha

Fantezi futbol oyunlarını daha önce oynadıysanız bu harika düzenin ne kadar büyük bir heyecana sahne olduğunu da bilebilirsiniz. Petrol Ofisi Sosyal Lig sunduğu muhteşem hediyeler ile birlikte bu heyecanı adeta katlıyor. TFF Süper Lig futbolcuları arasından seçilen kadrolar OPTA verilerine göre puanlandıktan sonra liderler belli oluyor ve bu oyunculara muhteşem ödüller dağıtılıyor. Üstelik ödüller her hafta sunulmakta.

Petrol Ofisi Sosyal Lig hem haftalık hem de sezonluk ödüller ile birlikte kullanıcılarının karşısında. Ancak oyun bununla da yetinmiyor. Sezon içinde bir turnuva düzenine de sahip olan oyun sürekli olarak farklı turnuvalar ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Turnuvaları kazananları ise o sezonun en yeni iPhone modeli beklemekte. Siz de düzenlenen turnuvalara katılarak dünyanın en iyi akıllı telefonuna sahip olabilirsiniz.

Turnuvalara Tamamen Ücretsiz Şekilde Katılın!

Bildiğiniz üzere futbol turnuva oyunu. Sürekli olarak futbolcular düzenlenen turnuvalarda takımlarını kupaya taşımak için çaba sarf ediyorlar. Büyük bir tutku ile takip edilen TFF Süper Lig ya da 4 yılda 1 defa yapılan Dünya Kupası bizim futbol alemimizdeki en değerli turnuvalar oluyor. Buna ek olarak Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ya da Konferans Ligi gibi turnuvalar da bulunmakta. Futbol dünyasının içerisinde bu kadar özel turnuvalar varken Petrol Ofisi Sosyal Lig’de herhangi bir turnuva olmaması düşünülemezdi.

Siz de Petrol Ofisi Sosyal Lig oynamaya karar verirseniz yapmanız gereken şey oldukça basit. Üyeliğinizi hemen oluşturup sadece takımınızı oluşturarak düzenlenen turnuvalara katılım gösterebilirsiniz. Turnuvaların başlamasına yakın sizlere mobil bildirimler gelecektir. Bu sayede turnuvaları kaçırmadan ödüllere ulaşmanız mümkün olacak.

Üyelik Aşamasını Geçmek Çok Kolay!

Online olarak oynana oyunların tamamında bir üyelik sistemi yer almaktadır. Çünkü oyuncular belirledikleri kullanıcı isimleri ile birbirlerinden ayrılırlar. Sisteme giriş yapılırken hangi oyuncunun giriş yaptığı da kullanıcı adı ve şifresinden belli olmaktadır.

Maalesef bazı oyunlarda kayıt işlemleri oyuncuları bezdirebiliyor. Gereksiz birçok bilginin sorulduğu bu kayıt süreçleri oyuncuları hem germekte hem de oyundan uzaklaştırmaktadır. Petrol Ofisi Sosyal Lig ise bunun bilincinde olarak süreci en hızlı şekilde geçmek adına gerekli tüm adımları atıyor. Oyun içerisinde Google hesabınızı kullanma izniniz bulunmakta. Dilerseniz hiçbir üyelik işlemi yapmadan Google hesabınız ile birlikte oyuna giriş yapabilirsiniz.
Google hesabınızın olmaması ya da bunu kullanmak istememenizde engel değil. Yeni bir mail adresi alarak ya da telefon numaranızı kullanarak da kendinize özel bir üyelik oluşturabilirsiniz. Bu işlemlerde de sizlerden talep edilen bilgiler son derece makul seviyelerdedir. Yalnızca bot bir hesap olmadığınızı belirleyecek olan sorularla üyelikleriniz hazır hale gelebilir.

Mobil Cihazlardan Turnuvaya Katılın!

Petrol Ofisi Sosyal Lig kullanıcıları oyuna girmek için akıllı telefonlarını rahatlıkla kullanabiliyorlar. Akıllı telefonların internet bağlantısının olması yuna giriş için yeterli. İşteyken ya da okuldayken sizlere gelen turnuva bildirimlerinin ardından oyuna giriş yapıp kadronuzu oluşturarak turnuvaya katılım gösterebilirsiniz.

Turnuvalarda da gerçekleştirilecek işlemler çok farklı değil. Yine kendinize ait bir kadro kurup turnuvaya katılım gösteren kişileri geride bırakmak için çaba sarf ediyorsunuz. Turnuvayı turnuvaya katılım gösteren kişileri geride bırakmak için çaba sarf ediyorsunuz. Turnuvayı kazandığınızda ise elinizde tuttuğunuz telefonu o dönemin en iyi Apple marka akıllı telefonu ile değiştirme fırsatını elde edeceksiniz. Yepyeni bir iPhone sizleri bekliyor olacak.

Bugüne Kadarki En Gelişmiş Fantezi Futbol Turnuvalarına Katılma Fırsatı!

Fantezi futbol kültürü uzun zamandır hayatımızın içerisinde var. Ancak ilk çıktığı dönemde kuralları ve puanlama sistemi ile birlikte çok daha basit bir oyundu. Petrol Ofisi Sosyal Lig bu durumu tamamen ortadan kaldırmış durumda. Artık çok daha gelişmiş bir fantezi futbol oyunu karşımıza çıkıyor. Oyunun içerisindeki puanlama sistemi OPTA verileri sayesinde çok daha ayrıntılı bir formda olabiliyor.

Düzenlenen turnuvalardaki kurallara göre yeni puanlama sistemleri belirlenebilmekte. Böylece klasik Sosyal Lig’in dışında farklı yöntemler ile takımları kurmak gerekli olabiliyor. Bazı turnuvalarda gol atan futbolculara daha yüksek puanlar verilerek kullanıcıların ofansif bir takım kurması isteniyor. Böyle bir durumda formasyonun da buna göre belirlenmesi çok önemli. Her yönüyle sizi zorlayacak ve aldığınız keyfi çok daha yukarıya taşıyacak olan turnuvaları kaçırmayın.

Turnuvalarda En İyi Kadroyu Kuran Kazanıyor!

Turnuvaları kazanma kuralları genel olarak çok farklı değil. Yine amaç en iyi kadroyu kurmak ve olabildiğince fazla puan toplamak. Toplayacağınız puanları ilk olarak puan tablosundan incelemeniz gerekmekte. Aksi halde standart bir sezon mücadelesine göre daha az bir puanda kalabilirsiniz.
Kadronuzu belirlenen kurallara göre kurmanız gerekiyor. Kurallar çerçevesinde TFF Süper Lig oyuncuları arasından seçimlerinizi yapacaksınız. Oyuncuların turnuvalarda aldığı puanlar yine ligdeki performanslarına göre belirlenecek. Kısacası klasik kuralların büyük bir kısmı turnuvalarda da aktif olacak.

Tüm TFF Süper Lig Futbolcuları Turnuvada!

Daha önceki fantezi futbol oyunlarında resmi anlaşmalar yapılamadığından bazı futbolculara oyun içerisinde yer vermek mümkün olmuyordu. Belli başlı takımlardan oyuncu almanıza izin verilen fantezi futbol oyunları vardı. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig bu sorunların tamamını çözüme kavuşturmuş durumda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dogus.sosyallig&hl=tr

https://apps.apple.com/tr/app/sosyal-lig/id725481540?l=tr