Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Visit Kaş” mobil uygulaması yayında

Kaş Belediyesinin “Visit Kaş”

Kaş Belediyesinin “Visit Kaş” mobil uygulaması yayında
“Visit Kaş” mobil uygulaması, ilçenin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenlere, ayrıntılı bilgi ve görüntülerle hizmet sunuyor.
Kaş Belediyesinin sanal rehber niteliğindeki uygulamasıyla kullanıcılar, ilçede ihtiyaç duyabilecekleri yeme-içme, konaklama, tarih, kültür-sanat, gezi ve benzeri konulardaki içerikleri ve konumdaki sonuçları elde edebilecek.
İlçedeki mekânlar, resim ve iletişim bilgileri hakkında fikir sahibi olmak isteyen ziyaretçiler, antik kent, müze, plaj, kafeterya, restoran, seyahat acentesi gibi konumlara kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek.
Kaş’a gelen misafirler, uygulamayla bulundukları konumdan gidecekleri mekân veya adrese en uygun yol güzergâhını belirleyip, kısa sürede ulaşabilecek.
Uygulamada, Kaş Belediyesinin düzenlediği kültür-sanat ve spor faaliyetlerinin yanı sıra, önemli gün ve haftalar da “Etkinlikler” ile takip edilebilecek.
kas.bel.tr adresinden erişilebilen “Kaş Visit” Türkçe ve İngilizce sunuluyor, Google Play ve App Store’den ücretsiz indirilebiliyor.