Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İbrahim Tatlıses’in ikiz torunları dünyaya geldi! İşte isimleri

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, bugün özel bir hastanede dünyaya geldi. Çift, erkek bebeklerine İdo Tatlıses’in isimlerini taşıyan Sinan ve İbrahim adını verdi. İdo Tatlıses’in müstakbel eşi Yasemin Şefkatli, ikiz bebekleriyle anne olmanın mutluluğunu yaşarken, bebekler özel bir hastanede sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

İdo Tatlıses ve Yasemin

Ünlü çift, 2021 yılında görkemli bir düğünle evlenmiş ve evliliklerini bu ikiz bebeklerle taçlandırmıştır. Yasemin Şefkatli’nin hamilelik süreci boyunca sık sık Instagram hesabından paylaşımlar yapması ve 1 ay önce gerçekleştirdikleri baby shower partisi, çiftin beklentilerini sevenleriyle paylaşmasını sağlamıştı.

İKİZLERİN İSİMLERİ SİNAN VE İBRAHİM

Torun heyecanını yaşayan Derya Tuna, bugün özel bir hastanede gerçekleşen doğum öncesinde hastaneye gelerek çifti ziyaret etti. Şefkatli ve Tatlıses çifti, henüz doğumla ilgili ayrıntılı bir açıklama yapmasa da bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilmiştir. İdo Tatlıses’in baba olma heyecanını daha önceki bir röportajında dile getirmesi ve Yasemin Şefkatli’nin hamilelik sürecini paylaşarak sevenleriyle buluşturması, çiftin mutluluğunu kamuoyuyla paylaştı.