Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Prof. Dr. Ahmet Maranki

Türkiye petrol denizin üzerinde yüzüyor..!

 

Bu haftaki yazımız 30 yıl önce Türkiye’de medyada dile getirdiğimiz haritalarıyla yerleriyle tek tek gösterip yayınladığımız gazete manşetleri televizyon haberleri yazdığınız kitaplara nihayet 30 sene sonra Türkiye’de şartlar hasıl oldu petrol ve doğal gaz Türkiye 100 yılı için bir lokomotif olacak inşallah..!

Burada yetkililere duyurmak istediğimiz artık bu ülkede başımızı gömdüğüz kumdan çıkarım çevrenize bir bakarak kim neler söylüyor biraz da bunlara dikkat Edip kıymet verip dediklerini tetkik ettirme içindir!

Tabii ki inanç boyutunda düşündüğünde vakti gelmeden güneş doğmaz!!!

Bundan sonraki yolları daha kısa yapmak için bu yazıları yazma gereği hasıl olmuştur..!

30 yıl sonra da olsa söylediklerimiz eksikleri ile beraber tamamen doğru çıktı ama 30 yıl sonra Buda Rabbimin lütfu zamanı gelmemiş diyelim..!
Bu yazı elimizde bu kronoloji sizlerle paylaşacağız!

Türkiye’nin geleceği liyâkatli kadroların elinde Allahın yardımıyla gelecek günler aydınlıktır!

…………
Kozmik boyutta bütün işaret ve beşaretler bu tezlerimizle “Türkiye 100 yılını” doğrulamaktadır..!

Bediüzzaman-Mehmet Fevzi Pamukçu!

1980’li yıllarda Kastamonu’da Bediüzzaman’ın talebelerinden asrın mühim bir alimi olarak nitelendirilen Mehmet Feyzi hocamın son on yıllık hayatındaki hizmetinde kendisinden dinlediğim işaretler de “evladım sizin fikriniz iktidara geldiği gün Türkiye’ye lazım olan her şeyi Cenabı Rabbil alemin size nasip edecektir..! Bunun da en başında gavurlar geldi burada petrol aradı buldular..! Fakat kuyuları kapattılar. İyi ki kapattılar yoksa telef olup gidecekti..!

İnşallah sizin iktidarınız da hayat bulacak ve Türk’ün şanlı bayrağı tekrar dünyada hakim olacak..!”

Sözünü de buraya tarihe kayıt düşsün diye kaydediyorum…!

Kafkaslar’da diplomatik görev!

13 yıl sonra kızılelmamız olan Türk İslam Birliği’nin inkişafındaki Rusya’nın yıkılışı ve Türk devletlerinin bağımsızlığa kavuşması sebebiyle devletin ve ebed müddet anlayışı içinde görev yapan ak saçlıların işareti ile 1993 yılında devlet adına Kafkasya görevlendirilmemle petrol meselesi asla tesadüf değildir..!

ŞAVK-I NOVRUZ MUALLİM!

Rus bilimler akademisinin Tek Türk ve Müslüman üyesi olan 16 keşfi ile kozmik boyutta pek çok yüksek teknolojileri dünyaya kazandıran ve Biorezonans ve kozmik enerji noktasında dünyadaki tek otorite olan şavkı-ışık navruz hocayla tanışmamızla bir yıl daha 40 yıl yaşarsak zekatını vermek üzere kaldığımız Azerbaycan’da 15 yılı doldurduktan sonra öğrendiğimiz bilgileri dünyaya anlatmak üzere ülkemize dönme müsadesi şartlı olarak alabildik..!

Türk milletini uyuduğu uykudan uyandırın!

Şevk-ı muallimin “gidin Türkiye’yi ve Anadolu’daki Türk insanlarını kurtarın daha sonra da İslam ülkelerine bu bilimleri anlatın diyerek..” müsadesi ile geldiğimiz ülkemizde ilk icraatımız kendisinden öğrendiğimiz petrol meselesini gündeme getirmek oldu!

Tesadüf yok tevafuk var!

1980’li yıllarda kendisine getirdiğim özel olarak tamamen aromatik şifalı bitkilerden yapılmış “enfiye”yi baş ağrıları için hiçbir dünya ilacı kullanmayan Mehmet Feyzi abiye takdim ettiğimde bana anlattığı en önemli petrol meselesini 14 yıl sonra Kafkaslarda Şavkı hocadan dinlemem ve duymam halkaların birleşmesiydi..!

Azerbaycan’da Kafkas dağlarının derinliklerindeki kozmik merkezlerde üretilen kozmik ürünler, materyaller ve Rusya’nın Türkiye’yi gözledikleri hava savunma karargahları.. Vs gibi pek çok kozmik boyutunun bir hücreli canlıdan çok hücreli canlılara kadar yer altında laboratuvarlarda üretildiği ve hapsedildiği bölgede bize ve değerli eşime 15 yıl içinde öğrettiği bilgilere bugün modern bilim dedikleri Sekülerist -kanıta dayalı bilimin bizim orada görüp yaşadıklarımıza bırakın anlamayı hayalini bile kuramazlar! Kuramamışlar da..!

Aynı soruyu Şavk-ı muallime de sorduğumuzda “vakti geldiğinde Türkiye’deki insanlar atalarının emanetine sahip çıkma noktasında olduğu;

yani sizin fikrinizin iktidar olmasına yakın bir zamanda size lazım olan levazımatını sağlayacak bütün zenginlikler Allah’ın vazifeli kıldığı Türk milletine Allah tarafından verilecektir..”? Bunun nasıl olacağını kendisine sorduğumuzda “biz Azerbaycan’da yıllardır bu petrol ve doğal gaz olduğu halde çıkaramadık ama bir gün şartlar hasıl oldu vakti geldi biz bağımsız olduk ve petrol ve doğalgazı bulduk biz bir millet iki devletiz sıra size de gelecek bir gün gelecek dünyanın bütün petrolleri Anadolu’ya kayacak ve siz bunu bulacak yeniden Türk dünyasının dirilişine sebep olacaksınız..” demesi asla tesadüf değildir!

Değerli takipçiler bu konuyu tarihe kayıt düşsün diye ulusal basının bu köşesinde yazarak belki bundan sonra başımızda 2023 ve 2053 hedeflerine kilitlenen liderlere yöneticilere bir yol gösterici ve işaret olur..!

Uzun ve engebeli yollar yerine belki bundan sonra işi ehil insanlarla liyâkatli kadrolarla kızılelma hedefine doğru hızlı mesafe kat etme adına buraya kaydediyoruz…!

30 yıl önce bize deli dediler..!

O gün kendilerini akıllı ve güçlü irade sahibi sananlar 30 yıl sonra petrol ve doğalgazı çıkarabilme başarısına Cumhur İttifakı hükümeti döneminde ulaşabildi..! Biz de bugün diyoruz ki, bugün söylediklerimizi dinleyin de bir otuz yıl daha bu milletin gerçek bağımsızlığın işareti Türkiye 100 yılı için beklemeyelim.!

Türkiye petrol ve doğal gaz üzerinde yüzüyor..!-1 https://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/ahmet-maranki/turkiye-petrol-ve-dogal-gaz-uzerinde-yuzuyor-1-41911.html

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER