Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
İsmet Aktaş

YEREL SEÇİMLER VE BAŞARI KRİTERLERİ..

YEREL SEÇİMLER VE BAŞARI KRİTERLERİ..

İnsanoğlu bir yerlere gelmek için çok şeylerden fedakarlık etmek zorunda kalırlar kendisinden özel hayatından çocuklarınızdan eşinizden sevdiklerinizden Anne ve Babanızdan ve diğer sevdiklerinizden..

Başarı için Merdivenler birer birer çıkmalı ve temkinli adımlar atılmalı bir anda asla başarılı olayım düşüncesi çok yanlış aceleci bir davranıştır.Eğer yapmış olduğunuz çalışmalarda başarılı olmak istiyorsanız kesinlikle acele etmemeli ve çabuk karar vermemeli yılmadan usanmadan medivenleri adım adım çıkarak hedefe kitlenmeli ve temkinli adımlar atmalıdır.

Başarılı Belediye Başkanlarına bir bakınız onların mutlaka bir başarı hikayeleri vardır bunu da başarmak için her zaman olduğu gibi zamana ihtiyaç olduğu asla unutulmamalıdır.

İnsanoğlu her zaman her daim HER ŞEYİN EN İYİSİNİ İSTER VE ARZULAR bu da doğal ve normaldir fakat neyi ne zaman istediğini iyi zaman da belirlemelidir.Unutulmamalıdır ki yaşamış olduğumuz bu dünyada her mesleğe ihtiyaç vardır fakat yapılacak mesleklerde liyakat ekip deneyim ve birikim her zaman olması gereken bir olgudur ben Belediye BAŞKANI OLACAĞIM DİYEREK BELEDİYE Başkanlığı olunmaz olunmamalı bir işin çırağı olmadan o işin ustası olunmaz derler çok doğru bir sözdür.

İşin özü,

Samsun da yapılacak yerel seçimler de bu kadar aday adayı bolluğu yaşanırken kriterler nedir nasıl olmalı ve kimler aday olmalıdır tam bilinmemektedir

Bekleyip göreceğiz hep birlikte …

 114956 img 20231124 wa0078

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER