Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Başkent Postası

Selamlar

Bu haftadan itibaren siz saygıdeğer Başkent Postası okurları ile birlikte olacağım. Gazetecilik mesleğine Ulus gazetesinde foto muhabiri olarak başladığım günden beri basın sektöründe fotoğraf, grafik, habercilik alanlarında çalışmaktayım.

Göl Haber’de İnternet haber editörlüğünün yanı sıra Ankara’da bulunan çeşitli yerel gazetelerde foto muhabirliği ve İnternet haber portallarında haber editörü, teknik destek ve grafik tasarımcı olarak görev yapmaktayım.

2013’te SUCEK MEDYA’yı kurdum. Asrın Haber, Sucek News ve Sucek Sport haber portallarının yöneticiliğine devam etmekteyim. Uluslararası basın kartı IF ve Cumhurbaşkanlığı Basın kartı sahibiyim. 

Ankara’nın nabzını tutan, Ankaralı ile iç içe yaşayan, Ankaralının her türlü sorununu ilgililere duyuran, kısaca Ankara’nın gözü, kulağı olan Başkent Postası’nda sizlere seslenmekten büyük mutluluk duyacağım.  

Yazılarım Türkiye’nin kalbi Ankara’nın gündemini konu alacağı gibi aynı zamanda Türkiye’nin ve dünyanın gündemine paralel konulardan meydana gelecektir.

Küresel Korona virüsü salgını ile mücadele ettiğimiz bugünlerde şimdiden siz bütün okurlarıma sağlıklı günler, iyi haftalar diliyorum.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER