Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 11. Bölüm izle. Yeni, son bölüm, full hd, tek parça izle TRT 1. 12. bölüm fragman.

Barbaros Hayreddin, İstanbul’a gelmiştir… Oyuna gelerek batırdığı Fransız gemisi sebebiyle aranmaktadır. Her şeyin arkasında Kemankeş Paşa’nın olduğunu düşünen Barbaros, Seyyare hatun ile Kemankeş Paşa’ nın evleneceği haberini alır. Seyyare ve Nazife hakim karşısına çıkmaya hazırlanmaktadırlar. Kendilerini mahkemede bir sürpriz beklemektedir…  

Barbaros Hayreddin, Kanunu Sultan Süleyman ile görüşüp kendini temize çıkarmasını ister.  

Barbaros, bütün kışlaları özel bir izinle tek tek gezer. Kaçırılan topların hangi kışladan kaçırıldığını tespit etmek için her tarafı arayan Barbaros Hayreddin,  Mia  De Luna’nın kurduğu bombalı düzeneğe doğru gitmektedir.  

Mahkeme başlar… Kardeşini kurban vermek istemeyen Ayas Paşa yeni bir iddia ile ortaya çıkar. Kemankeş Paşa, kereste ticaretinde bazı usulsüzlükler yapmıştır. Seyyare’nin beraat edeceğini, Şahsuvar’ın yakalanacağını düşünen Kemankeş Paşa hapse girecektir ki herkesi şok edecek büyük bir plan yapmıştır.  

Barbaros, top meselesinin peşinden giderken Mia De Luna ile karşı karşıya gelir. Barbaros Hayreddin Mia De  Luna’nın bütün işlerin arkasındaki kişi olduğunu keşfedebilecek midir?

 

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 11. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 12. Bölüm Fragman

Yeni bölüm fragmanı TRT resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldığı an yazımıza eklenecektir.

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı Oyuncuları

‘’Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı‘’ dizisinde; Tolgahan Sayışman, Timur Acar, Ufuk Özkan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Arif Pişkin, Melisa Döngel, Hasan Küçüktekin,  Başak Daşman, Ceren Soylu, Gökhan Gencebay, Deniz Çom, Gurur Aydoğan, İlkay Kayku, Yılmaz Bayraktar, Duygu Gürcan, Halil İbrahim Kurum, Gizem Aydın, Ercüment Fidan, Sibel Kasapoğlu, Demirhan Demircioğlu, Yaşar Aydınoğlu, Yiğit Arda Tan, Revma Çolak gibi başarılı isimler rol alıyor. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı her Cuma TRT 1’de...